45lik Bodrum VIP Transfer

Türkiye’nin nostalji temalı ilk eğlence mekanı 45lik Bodrum , en unutulmaz plaklarla şimdi Bodrum'da hizmet vemeye başladı. 45lik Bodrum sizleri geçmişten kulaklarınıza fısıldanan eskiye ve hatıralara taa uzaklara götüreceğinden emin olabilirsiniz. Hatıralar ve anılar belkide özlemler dolu göz yaşları veya unutulmayan sevinçlerinizi eğlenerek anılarınızı tazeliyeçeksiniz.

Bodrum sınırları içinde dönem müziği çalan bar pek yoktu o zamanlar. Derken, müzik dinleyenlerin sığınma evi gibi bir mekan açıldı ve adını 45'lik Bodrum koydular. Rahat rahat içki içip, iyi müzik dinleme fırsatı sundular herkese. 45'lik Bodrum sayesinde Bodrum''ma farklı bir renk geldi. Müzik kültürünün yaygınlaşmasının öncülerinden oldu. 45lik Bodruma getirme fikri kimden çıktıysa gerçekten çok iyi fikir olarak düşünülmüş ve bu zenginliklerimizi farklı milletler ve eskiye dönük hatıraları yaşamak farkılı bir duygu yoğunluğu olsa gerek.

Hizmeti fazla süslemeyen, samimi tavırlarıyla herkesin dikkatini çeken 45'lik Bodrum, hala bu samimiyetini koruyor. 45lik Bodrum şehir merkezinde yer alır. 45lik Bodruma VIP transfer Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezinden rezervasyon için bizlere ulaşabilirsiniz. ( +90 850 259 79 77 ) veya ( +90 252 385 20 25 ) bizlere ulaşabilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız. 45lik Bodrum Milas Havalimanı 38 km mesafede yer alır. Havaalanı transfer hizmetleri vip taşımacılık ve Bodrum Havaalanı Transferi konusunda memnuniyet garantisi veren iddialı bir turizm taşımacılık şirketidir.

Bodrum Havalimanı transfer ihtiyaçlarınız için güvenli, konforlu ve ekonomik vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Son Model Araçlar ile Konforlu Bodrum Transfer Hizmetleri. Güvenli, Ekonomik ve Vip İstanbul, Ankara,  Antalya, İzmir, Dalaman ve Bodrum Havalimanı Transfer Hizmeti vermekteyiz.

 

 

WhatsApp Hemen Ara