Alaçatı Transfer

Alaçatı Transfer Uzun yıllar sektörde edindiğimiz tecrübemiz, uzman personellerimiz ve lüks konforlu araçlarımız ile transfer hizmetlerini veriyoruz. Alaçatı transfer hizmetlerimizi, tatil seyahatlerini tek kişi ya da kalabalık gruplar halinde yapan tüm müşterilerimize sunuyoruz. İzmir Çeşme ve Alaçatı ziyaretlerinde tüm ulaşım sorunlarınızı güvenli hizmetlerimiz ile sizlere sunuyoruz. Konfora önem verdiğimiz için tüm araçlarımızın lüks ve konforlu olmasına özen gösteriyoruz. Hizmetlerimiz havalimanı – otel ya da otel – havalimanı arası şeklindedir. Ancak isteyen müşterilerimize günlük yapacakları geziler içinde transfer hizmeti veriyoruz.
 
Gerçekçi Çözümler
 
Alaçatı transferi hizmetleri için profesyonel ekiplerimiz ile gerçekçi çözümler oluşturuyoruz. Alaçatı’ya yapacağınız ziyaretleriniz için farklı hizmet türlerimizi sunuyoruz. Hizmetlerimizde kullandığımız tüm araçlarımız lükstür ve sizlere her türlü konforu sağlamaktadır. 
 
En iyi çözümler oluşturarak sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;
 
Havalimanı transfer
Özel şoförlü transfer
Minibüs transfer
Vip transfer
Kişiye özel transfer
 
Sevenandstar transfer tecrübe ve kalitesinden faydalanarak, transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için firmamızı arayabilir, hizmetlerden hemen faydalanabilirsiniz.
 
Akıllı Randevu Uygulaması
 
Alaçatı otellerinden yerinizi ayırttığınız zaman, firmamız sitesini ziyaret ederek akıllı randevu uygulamamızı kullanarak, transferi işlerinizi ayarlayabilirsiniz. Sevenandstar.com sitemiz alacağınız hizmetlerin kalitesi, güvenli oluşu ve konforu hakkında bilgi verecektir. Sizleri havalimanında karşılayabilmemiz ve otelinize ulaştırabilmemiz için uygulamada sizden istenilen bilgileri yazmalısınız. 
 
Transfer hizmetleri için istenilen bilgiler şunlardır;
 
Hizmet türünün belirlenmesi
Uygun araç belirleme
Nereden
Nereye
Tek yön
Gidiş – Dönüş
Çocuk ya da bebek sayısını
 
Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra girmiş olduğunuz bilgilere göre planlamamızı yapıyor ve araçlarımızı hazır duruma getiriyoruz. Çocuklu ailelerin güvenli ulaşımları için çocuk koltuğu bulunduruyoruz. Hizmetlerimizde, sadece araç temini değil, sürücülerimiz, eşyalarınınız taşınması, araca yerleştirilmesi, kapıların açılması gibi ek hizmetleri de sunuyoruz.
 
Lüks Araçlarımızla Konforlu Hizmet
 
Firmamız, konforlu transfer hizmetleri verebilmek için tüm hizmet bölgelerinde deneyimli elemanları ve lüks araçları ile hizmet veriyor. Lüks araçları yolcularımız konforu için özel olarak koltuk dizaynı yapıyoruz. Sektörün ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı belirlenen kurallara göre yapıyor ve denetimli olarak sunmaya çalışıyoruz. İzmir havalimanına gelen misafirleri, lüks araçlarımızla alıyor, Alaçatı bölgesine kadar tüm yolculuklarını konforlu geçirmelerini sağlıyoruz. Minibüs sınıfı araçlarımızın tamamı lüks araçlardır ve konforlu yolculuk için tüm ayrıntılar düşünülerek hazırlanmıştır.
 
Havalimanı Transferi
 
Alaçatı transfer seçeneklerinden faydalanmak isteyenler, firmamızın havalimanı transfer seçeneklerinden faydalanabiliyor. Havalimanı transfer hizmetlerimizde, gelen yolcularımızı, havalimanında karşılıyor ve Alaçatı’da bulunan otellerine taşıyoruz. Havalimanı transfer hizmetleri için uçağa binmeden önce rezervasyonlarınızı yapmanız, hizmeti gecikmeksiniz almanızı sağlayacaktır. Havalimanına inen ve oteline nasıl gideceğini bilemeyenler, hemen firmamızı arayarak, kişiye özel ya da diğer transfer seçeneklerimizden birisini seçerek hizmetlerimizden satın alabilir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her zaman yeterli sayıda araç ve personelimiz bulunmaktadır.
 
Gidiş Dönüş
 
Sevenandstar transfer olarak hizmetlerimizi tek yön ya da gidiş dönüş olarak sunuyoruz. Gidiş dönüş seçeneğini seçenler, havalimanı – Alaçatı ve Alaçatı – havalimanı ulaşımlarını önceden rezervasyon yaparak, daha uygun fiyatlara karşılamış oluyorlar. Gidiş dönüş seçeneği sayesinde, havaalanına indiğinizde hiç beklemeden hemen otelinize ulaşabiliyorsunuz. Dönüşte de araçlarımız sizleri uçağa zamanında ulaştıracaktır.
 
Transfer Fiyatları
 
Sevenandstar transfer firması olarak erken rezervasyon yapan müşterilerimize fiyatlarımızda %10 indirim uyguluyoruz. Rezervasyonları oluştururken, nereden nereye mesafesine göre fiyat belirlemesi yapıyoruz. Vip transfer hizmetlerimizde, tercih edilen araçların konfor durumuna göre fiyatları değişmektedir. Sektörde en iyi fiyat seçenekleri sunduğumuz için Sevenandstar transfer bir marka ve en çok tercih edilen firma olmuştur. Hizmetlerimiz, için en az 3 saat öncesinden rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz.
 
 

WhatsApp Hemen Ara