Avlu Bistro Bodrum VIP Transfer

Bodrum’un gastronomik dünyasında Avlu Bistro & Bar, mis gibi Bodrum ambiansı ve olağanüstü lezzetleriyle gurmelerin liste başında yer alıyor. Bodrum’un merkezindeki dar sokakların birinde yer alan küçük bir restoran Avlu Bistro & Bar.

Kışları sıcak ve rahat, yazlarıysa samimi ve serin ortamıyla herkesin aradığını bulabileceği bu hoş mekân, Bodrumluların yaz kış uğrak yeri. Avlu Bistro Bar olarak siz misafirlerimize sadece yerli şaraplar sunarak Türkiye'den de ne kadar üst düzey şaraplar çıkabileceğini denemelisiniz.

Tarih boyunca önemli bir liman kenti olan Bodrum, özellikle 1990'lı yılların ikinci yarısından itibaren Türkiye'nin en önemli turizm noktalarından biri haline gelmiştir. Gerek doğal güzellikleri, gerekse işletmeleriyle misafirlerine unutulmaz anılar yaşatan Bodrum'a biz de hizmet etmek istedik ve Avlu Bistro Bar, 2013 yılının Kasım ayında bu düşünceyle doğdu.

Menüsü gibi, ortamı da bir o kadar samimi ve rahat. Restoranın iki ana yemek alanı var: Arka kısımda soğuk günleri ısıtacak güzel bir şömine yer alıyor; açılan pencereler ve çatının ferahlık kattığı ön bahçe ise yaz geceleri için birebir. Şanslıysanız girişteki küçük, şirin masalardan birinde yer bulup oturabilirsiniz.

Dünyanın en zengin ve özgün mutfaklarından olan Türk mutfağını, Akdeniz ve Dünya Mutfağı'nın öne çıkan parçalarıyla harmanlanmış menüler de yemeklerin lezzeti kadar porsiyon miktarları ve sunumuna önem verirler. Avlu Bistro Bodrum Milas Havalimanı 37 km mesafede yer alır. 

Ulaşım konusunda adanın tam ortasın da olması sebibiyle ulaşım yaz ayların da aşırı yoğunluk ve trafik sebebiyle biraz canınızı sıkabilir. Seven&Star misafirlerinin yolculuk kalitesini artırır ve tüm transferlerini sorunsuz bir şekilde hizmet vermek için tüm çıkabilecek sorunları önceden analiz eder. SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara