Baa Bahçe Bitez VIP Transfer

Baa Bahçe’de mutfağın lezzeti, yerli, taze ve doğal mevsimsel ürünlerden kaynaklanıyor.  Izgarada yediğimiz etin müthiş sırrı da bu sayede ortaya çıkıyor. Şef ve ekibinin et bilgisi harika. Zaten etler masanıza gelmeden önce özel tekniklerle marine edilip dinlenmeye çekiliyor.

Baa Bahçe’de şu sıralar sadece Pazar günleri kahvaltı yapabiliyorsunuz. Bu muhteşem bahçe, yaz boyu cumartesi ve Pazar sabahları serpme Bodrum kahvaltısı ve Ege tadında lezzet arayanları ağırlayacak. Atilla Serttaş ve Vedat Atlı tarafından hizmete açılan “Baa Bahçe” adlı Bodrum’un yeni mekanı, oldukça geniş bir arazi üzerinde asırlık ağaçların altında hizmet verecek.

Her detayın düşünüldüğü mekan; çocuklu aileler ve büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapacak. Farklı atmosferi, mekanı ünlü isimlerin de uğrak yeri yapmış durumda. Burası geniş bahçesi ve yeşillikleriyle tam bir yaz bahçesi gibi görünse de kış için harika bir oturma düzeni de ihmal edilmemiş.

Şömineli kışlık salon için Erdinç Büyüksarı’nın çok güzel planları var anladığımız kadarıyla. Geçtiğimiz kış bir süre mola veren mekan, bu kış Bodrumluları çok özel bir ortamda ağırlayacak gibi Baa Bahçe’yi kahvaltı mekanları arasında öne çıkaran en büyük özelliği ise arka bahçesi. Burada aileler için özel bir çocuk oyun alanı kuruluyor hafta sonları.

Siz aheste aheste kahvaltının tadını çıkarırken, çocuklarınız da güvenle eğlenebiliyor. Bahçe Bitez Bodrum Şehir Merkezine 10 dakikalık mesafededir. Bodrum Havalimanı  Baa Bahçe Bitez arası 42 km'dir. Bodrum Havalimanı  Baa Bahçe Bitez arası mesafe süre olarak yaklaşık 47 dakika sürecektir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara