Bodrum Kuşadası transfer

  Kuşadası, Aydın iline bağlı sadece deniz ve eğlenceden ibaret olmayıp binlerce yıllık kalıntılarıyla da ziyaretçi akınına uğrayan bir turizm merkezimizdir. Bu güzel tatil merkezinde tatilinizi yapmaya karar verdiyseniz Sevenandstar olarak Bodrum’dan Kuşadası’na olan yolculuğunuzda VIP araçlarımız ve güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
 
Uçuşunuz Bodrum üzerinden mi? Bodrum’da tatil yaparken bir de Kuşadası’nı mı göreyim dediniz? Tatilinizin bir kısmını Kuşadası’nda mı geçirmek istiyorsunuz? Bodrum’dan Kuşadası’na ulaşım konusunda tereddütleriniz mi var?
 
   Her yıl milyonlarca insan tatil yapmak amacıyla Ege bölgesine akın ediyor. Bu tatilcilerin bir kısmı özel araçlarıyla, bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçak ile gitmek istediği bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor. Her ne kadar konforlu vakit geçirmek için tatile çıksanız da terminallerden veya havalimanlarından tatilinizi geçireceğiniz bölgeye ulaşım adeta bir çile halini alabiliyor. Yıl içinde kısa bir süreliğine konforlu geçirmek isteyeceğiniz böyle günlerinizde Sevenandstar size bu konforu sunuyor. 
 
    Tatilinizin bir kısmını Bodrum’da geçirdiniz bir süre de Kuşadası’nda kalmak istiyorsunuz fakat Bodrum’dan Kuşadası’na transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? Seven&Star Bodrum Kuşadası transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz. 
 
    Kuşadası’nda neler yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Her ne kadar personelimiz size bu konuda tüyolar verecek olsa da buradan size birkaç ipucu verelim.
 
Kuşadası’nın tarihinin İyon Medeniyeti’ne kadar dayandığı düşünülmektedir. Kuşadası’na gelmişken her yıl milyonlarca ziyaretçi akınına uğrayan ve 18 km mesafede bulunan Efes Antik Kenti’ni ve Meryem Ana Evi’ni ziyaret edebilirsiniz.
 
Bu yerler İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunmaktadır. Bunların dışında  Magnesia Antik Kenti’ni gezebilir, Zeus Mağarası’na girebilir, Kurşunlu Manastırı, Andız Kulesi’ne çıkabilirsiniz. Maya takvimine göre yalnızca bu köyde kıyamet kopmayacağına inanılan ve bundan dolayı son yıllarda oldukça ilgi çeken Şirince köyünü de ziyaret edebilirsiniz.
 
Buraya yakın olarak Çamlık Lokomotif Müzesi’ni ve Çetin Minyatür Evi’ni gezebilir, yol üzerindeki deri tekstil ürünlerinden de satın alabilirsiniz. Denize girip serinlemek için her zevke ve bütçeye uygun çeşitli plajlara gidebilirsiniz.
 
Kuşadası, Plajları ve Doğal güzelliklerinin birleşmesiyle dikkat çekmektedir. Dilek Yarımadası Milli Parkında bulunan koylar ile Davutlar’da Sevgi Plajı doğa ve denizin tadını birlikte çıkarabileceğiniz bir yer. Kadınlar plajı, Kustur plajı gibi plajlardan denize girebilirsiniz. Ayrıca Dilek Yarımadası’nda trekking, kuş gözlemciliği, bisiklet turu, doğa yürüyüşü ve botanik yürüyüş turları,ve yamaç paraşütü yapabilirsiniz.  
 
    Siz sadece gitmek istediğiniz yere karar verin, gerisini Sevenandstar güvencesine bırakın. Bodrum’dan Kuşadası’na lüks transfer hizmeti istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Beğeniniz için lüks iç donanımları ve ek özellikleriyle Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caravelle, Transporter, Crafter ve daha fazlasıyla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. İyi yolculuklar dileriz. 
 
 

WhatsApp Hemen Ara