Cennet Koyu Bodrum VIP Transfer

Bodrum Cennet Koyu mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında geliyor. Gerçekten de isminin hakkını veren güzide yerlerden biri Bodrum Cennet Koyu. Göltürkbükü ile Torba arasında bulunan Cennet Koyu, aslında Ilıca Bükü'nün uzandığı bölgenin ismi. Daha doğrusu Bodrumlular buraya Cennet Koyu demeyi tercih etmişler.

Çünkü başına felaketlerden gelmeden önce burası, çam ormanları ile kaplı, pırıl pırıl bir koymuş. Özellikle çam ormanlarıyla çevrili bölgede gün boyu işitebileceğiniz kuş cıvıltıları burayı eşsiz kılan güzelliklerden yalnızca birkaçı. Cennet Koyu, masmavi, tertemiz bir koydur.

Merkezden uzak olduğundan ve kolay ulaşımı olmadığından kalabalık da değil. Rüzgar çıkınca plajda sıklıkla kum hortumları oluşur. Şimdilerde Bodrum Cennet Koyu, tekne ve yatların uğrak noktası olması nedeniyle oldukça popüler bir yer haline geldi.

Talihsizlik bu ki, çıkan yangınlar ve balık çiftlikleri ile güzelliği bir nebze de olsa gölgelendi ancak o büyüleyici havasını hala koruyor. Bakirliğini korumayı başarmış bu koy belki de türünün son örneği. Bu yüzden Cennet Koyu’na gelin ve tabiatın güzelliğine bir kez daha hayran olun.

Eğer yolunuz Bodrum'a düşerse, Bodrum Cennet Koyu'nu da mutlaka görün. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz. Cennet Koyu Bodrum Şehir Merkezine 20 km mesafededir. Cennet Koyu Bodrum Milas Havalimanına ise 45 km mesafede yer alır.

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara