Club Catamaran Bodrum VIP Transfer

 

Avrupa’nın en büyük yüzer diskosu unvanına sahip Club Catamaran’da, Tiesto, David Vendetta gibi ünlü isimler performans sergilemişlerdir. “Denizinde üstünde dans” mottosuyla hizmet veren ünlü kulüp, Bodrum Kalesi’nin hemen yanında Barlar Sokağı’nın önünde bulunmaktadır.

En gelişmiş ses ve müzik sistemlerine sahip olmanın yanı sıra toplam 4 adet (Ahtapot Bar, Sandal Bar, İstiridye Bar ve VIP Bar) tekne üzerinde, bir adedi de sahilde olmak üzere toplam 5 adet tam teşekküllü bara sahiptir.

Deniz üzerinde, camdan yapılmış olan geniş dans pisti dans ederken denizi ve balıkları izleyebilmek imkanı sağlamaktadır. Catamaran’da konuklarına sadece eşsiz bir ortamda müzik ve dans etme olanağı değil, her gece, kendine özgü, başka hiçbir yerde olmayan canlı Showlar da sunmaktadır.

Catamaran 1500 kişi kapasiteli,yüzen bir klüp olmak üzere özel olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Büyüklük ve concept olarak dünyada bir benzeri daha yoktur. Catamaran’ın gemi tayfası, servis, güvenlik, teknik ekipleri ve sanatçılar ile idari kadrodan oluşan personel sayısı sezonda 100 kişiyi geçmektedir.

Catamaran her gün sadece merak giderme, görme amaçlı olarak (Müze gibi) yüzlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Club Catamaran Bodrum Milas Havaalanı  arası 38 km'dir. Club Catamaran Bodrum - Milas Havaalanı arası mesafe süre olarak yaklaşık 38 dakika sürecektir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

 

WhatsApp Hemen Ara