Club Gümüşlük Bodrum VIP Transfer

Club Gümüşlük daima gözde, daima renkli ve eğlenceli. Club Gümüşlük de yıllardır Gümüşlük'te en çok bilinen ve müdavimi olan mekânlardan biri. Klüp Gümüşlük, yaklaşık 22 yıl önce, Ege Denizi'nin kıyısında bir mandalina bahçesi içinde kuruldu.

Otel, kafe, resteurant, bar ve plaj tesislerimiz, Gümüşlük müdavimlerine güleryüzlü hizmet vermeye devam ediyor. Club Gümüşlük Otel, bahçe içinde bir köy odası yalınlığında tasarlanmış ve inşa edilmiş 20 odalı, 40 yataklı bir kapasiteye sahip.

Odalarda çocuk yatağı ilave edebiliyoruz. Her odada banyo, sıcak su, klima imkanları var. Kış sezonunda konuğumuz olursanız, daha sıcak bir ortam için odanızdaki şömineden de yararlanabilirsiniz.

Bodrum Milas Havalimanı ile Club Gümüşlük arası 58 km'dir. Bodrum Milas Havalimanı Club Gümüşlük arası mesafe süre olarak yaklaşık 60 dakika sürecektir. 

Ulaşım konusunda adanın tam ortasın da olması sebibiyle ulaşım yaz ayların da aşırı yoğunluk ve trafik sebebiyle biraz canınızı sıkabilir. Seven&Star misafirlerinin yolculuk kalitesini artırır ve tüm transferlerini sorunsuz bir şekilde hizmet vermek için tüm çıkabilecek sorunları önceden analiz eder.

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

 

WhatsApp Hemen Ara