Dalaman Airport Transfer

Dalaman Airport Transfer
 
Sevenandstar  transfer olarak Muğla'ya varış gerçekleştiren tüm misafirlere özel, uygun fiyatlı transfer hizmeti sağlamaktayız. Muğla ilinde hizmet veren Muğla-Milas Havalimanı ile birlikte, ikinci bir havalimanı olan Dalaman Havalimanı bulunmaktadır. Muğla'ya tatil, iş seyahati ya da belirli bir sebep dolayısı ile yolculuk yapmak isteyen bireyler, aileler, gruplar ve topluluklar, uçuşlarında varış noktası olarak Milas veya Dalaman Havalimanı tercihinde bulunabilirler. Bu noktada, havalimanı transfer hizmeti ile sizleri her iki havalimanında da aynı kalitede transfer hizmetimiz ile beklediğimizi bilmenizi isteriz.
 
Dalaman Havalimanı Muğla'ya Uzak Mı?
 
Dalaman Havalimanı, Muğla'nın Merkez ilçesine ortalama 85 km uzaklıkta ve Muğla'nın güney sahillerine daha yakın konumda bulunur. Tatil veya iş seyahati sebebi ile bölgeye ulaşacak misafirler, uçuş bileti bulamadıkları için buraya gelmek sureti ile yine Muğla içerisinde seyahat edebilir, yanlış havalimanı tercihi ile bu noktaya inebilir veyahut öncelikli gidiş lokasyonları için bu havalimanı ile ulaşım tercihinde bulunabilirler. Bu durumlar için Sevenandstar transfer olarak yakın, orta mesafe, uzak mesafe ve hatta şehir dışı transfer işlemleriniz için hizmetinizdeyiz.
 
Dalaman Airport ve Sevenandstar transfer Hizmeti
 
Sevenandstar transfer, bireylere müşteri değil, misafir olarak bakmaktadır. Dalaman Airport transfer hizmeti verdiğimiz, Muğla ili içerisinde yapılacak tüm transfer hizmetlerimizde, sizleri en iyi transfer deneyimi için karşılamak, ulaştırmak ve huzurun keyfini yaşamanız konusunda kaliteli araçlarımız ile yanınızda olmak konusunda desteklemek isteriz. Sevenandstar transfer, yılların güven ve tecrübesi ile sunmuş olduğu Dalaman Airport transfer hizmeti ile uzağı yakın ederken, gideceğiniz lokasyonlar için de yakını konforlu kılarak unutulmaz bir transfer imkanı sağlamaktadır.
 
Transfer Güvenliği
 
Filomuzda sizleri düşünerek iç tasarımı yapılmış, kaliteli araçlar bulunmaktadır. VIP Transfer düşünce ve ulaşım tarzına uygun olarak iç tasarımda konfor, güvenlik ve huzur esas alınmıştır. Yol boyunca güvenliğiniz bizlere emanet olduğundan, Sevenandstar transfer olarak sunacağımız ilk vaat, güvenliktir. Transfer süresince güvenliği sağlayan ilk faktör, görevli personel ve tecrübesi ile sağlanır. Güler yüzlü olduğu kadar, sürüş deneyimi, belge ve raporları ile de bu iş için uygun kılınan şoförlerimiz, sizlerin güvenliğini sağlayacak sürüş, doğru iletişim frekansı, ulaşım açısından doğru güzergah ve araç kullanım kabiliyetine sahiplerdir.
 
Muğla İçinden Dalaman Havalimanına Uzanan Yolculuk
 
Muğla, konum ve kapladığı alan itibari ile büyük bir il. Bu ilde yapacağınız yolculuklar, alıştığınız şehir yaşamından biraz farklı olabilir. Bir noktadan diğer bir noktaya Muğla içi yolculuklar, uzun mesafeli ve zaman alan yolculuklar olarak bilinir. Muğla'nın her noktasından gerçekleştirilecek dönüş transferlerinizde, Sevenandstar transfer olarak yanınızdayız. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz her noktadan sizleri alma potansiyeline ve filo genişliğine sahip olan firmamız, sizleri günün her saati, her anı ve şehrin her yerinden alarak, Dalaman Airport transfer işleminizi gerçekleştirebilir.
 
Sevenandstar  transfer'in Muğla'da Sağladığı Transfer Opsiyonları
 
Sevenandstar transfer ile Türkiye'nin birçok havalimanında transfer hizmeti vermek üzere yola çıktık. Müşterilerimizin konfor ve güvenliğini düşünerek, onlara VIP araçlar, uygun şoförler ve karşılama personeli ile verdiğimiz hizmetlerimizde, farklı transfer opsiyonları sağlamaktayız. 
 
Muğla ilinde sağlamış olduğumuz transfer opsiyonları;
 
Dalaman Havalimanı-Muğla içi transfer
Bodrum-Milas Havalimanı-Muğla içi transfer
Muğla içi Dalaman Havalimanı transferi
Muğla içi Bodrum Milas Havalimanı transferi
Çift yönlü, gidiş dönüş transfer opsiyonları
Olarak gerçekleştirilmektedir.
 
Sevenandstar transfer ile Muğla Çevresine Yolculuk
 
Yapacağınız uçuş öncesinde rezervasyon birimimiz ile 7/24 canlı iletişim kurmak ve rezervasyon yapmak isterseniz, Sevenandstar  transfer kesintisiz rezervasyon hattımız ve e-posta destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sevenandstar  transfer, sağlamış olduğu yenilikçi anlayış ile Dalaman veya Milas Havalimanlarına uçuş gerçekleştirecek misafirlerine, şehir dışına transfer hizmeti de vermekte olup, uygun fiyat ve benzersiz transfer anlayışı ile her zaman hizmetinizdedir.
 

WhatsApp Hemen Ara