Datça transfer

  Datça, Muğla iline bağlı, Datça Yarımadası’nda bulunan, sakin bir tatil geçirmek isteyen tatilciler tarafından tercih edilen bir tatil merkezidir. Bu güzel tatil merkezinde tatilinizi yapmaya karar verdiyseniz Seven&Star olarak Bodrum’dan Datça’ya  olan yolculuğunuzda VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
 
Uçuşunuz Bodrum üzerinden mi? Bodrum’da tatil yaparken bir de Datça’yı mı göreyim dediniz? Tatilinizin bir kısmını Datça’da mı geçirmek istiyorsunuz? Bodrum’dan Datça’ya ulaşım konusunda tereddütleriniz mi var?
 
   Her yıl milyonlarca insan tatil yapmak amacıyla Ege bölgesine akın ediyor. Bu tatilcilerin bir kısmı özel araçlarıyla, bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçak ile gitmek istediği bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor. Her ne kadar konforlu vakit geçirmek için tatile çıksanız da terminallerden veya havalimanlarından tatilinizi geçireceğiniz bölgeye ulaşım adeta bir çile halini alabiliyor. Yıl içinde kısa bir süreliğine konforlu geçirmek isteyeceğiniz böyle günlerinizde Seven&Star size bu konforu sunuyor. 
 
    Tatilinizin bir kısmını Bodrum’da geçirdiniz bir süre de Datça’da kalmak istiyorsunuz fakat Bodrum’dan Datça’ya transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? Seven&Star Bodrum Datça transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz. 
 
    Datça’da  neler yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Her ne kadar personelimiz size bu konuda tüyolar verecek olsa da buradan size birkaç ipucu verelim. Datça, denizindeki iyot gibi tarih kokan bir ilçedir. Buraya geldiğinizde tarihi yerlerden Knidos Antik Kentini gezebilirsiniz.
 
Ege Denizi’ndeki Yunan adalarından Simi Adası’na günübirlik turlar ile geçip parklı bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Datça’da en ilgi çeken yerlerin başında Yel değirmenleri gelir. İlçe çok rüzgar alan bir konumda olmasından dolayı yel değirmenleri yapılmıştır. Buraya fotoğraf çekmek için gelenler oldukça fazladır.
 
Antik çağlardan bugüne kadar yaşam sürdürülen bir köy olan Eski Datça’da tarih ve doğaya doyabilirsiniz. Orhan Yücel’in Can Evi olarak adlandırdığı ev de bu köydedir. Burada Can Yücel’e ait bazı eşyaları görebilirsiniz. Gündüzleri denizin ve güneşlenmenin tadını çıkarıp çarşamba ve cumartesi günleri ilçede kurulan organik pazardan alışveriş yapabilirsiniz.
 
Denize girip serinlemek için ise Palamutbükü Koyu ve Plajı tatilcilerin en sık gittiği yerlerdendir. Bunun dışında bir çeşit mikroorganizmanın plajdaki kumları yiyerek farklı türde kum oluşturmasıyla bilinen Gebekum Plajındaki tesislerden faydalanarak denize girebilirsiniz.
 
Datça denilince akla gelen başka bir unsur da bal ve bademdir. İlçede gezerken her yerde badem ağaçlarını görebilirsiniz. Aynı şekilde bal da oldukça meşhurdur. Buralarda yol üstü tezgahlardan veya kooperatiflerden bal ve badem ürünleri satın alabilirsiniz. 
 
    Siz sadece gitmek istediğiniz yere karar verin, gerisini Seven&star güvencesine bırakın. Bodrum’dan Datça’ya lüks transfer hizmeti istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Beğeniniz için lüks iç donanımları ve ek özellikleriyle Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caravelle, Transporter, Crafter ve daha fazlasıyla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. İyi yolculuklar dileriz. 
 
 

WhatsApp Hemen Ara