Didim Akbük Transfer

BODRUM AKBÜK TRANSFER
 
  Akbük, Didim ilçesinin küçük ve şirin bir tatil beldesidir. Bölgedeki en yoğun yeşil alanlar burada bulunur. Bundan dolayı doğa ve denizin tadını birlikte yaşamak isteyenler burayı tercih etmektedirler. Bu güzel tatil merkezinde tatilinizi yapmaya karar verdiyseniz Seven&Star olarak Bodrum’dan Akbük’e olan yolculuğunuzda VIP araçlarımız, güleryüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı lüks hizmet bakış açımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Uçuşunuz Bodrum üzerinden mi? Bodrum’da tatil yaparken bir de Akbük’ü mü göreyim dediniz? Tatilinizin bir kısmını Akbük’te mi geçirmek istiyorsunuz? Bodrum’dan Akbük’e ulaşım konusunda tereddütleriniz mi var?
 
   Her yıl milyonlarca insan tatil yapmak amacıyla Ege bölgesine akın ediyor. Bu tatilcilerin bir kısmı özel araçlarıyla, bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçak ile gitmek istediği bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor. Her ne kadar konforlu vakit geçirmek için tatile çıksanız da terminallerden veya havalimanlarından tatilinizi geçireceğiniz bölgeye ulaşım adeta bir çile halini alabiliyor. Yıl içinde kısa bir süreliğine konforlu geçirmek isteyeceğiniz böyle günlerinizde Seven&Star size bu konforu sunuyor. 
 
    Tatilinizin bir kısmını Bodrum’da geçirdiniz bir süre de Akbük’te kalmak istiyorsunuz fakat Bodrum’dan Akbük’e transferiniz esnasında zaman kaybetmek istemiyor musunuz? Seven&Star Bodrum Akbük transfer hizmetiyle kendinizi bir yıldız gibi hissedeceksiniz. 
 
    Akbük’te neler yapılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Her ne kadar personelimiz size bu konuda tüyolar verecek olsa da buradan size birkaç ipucu verelim;  Akbük, M.Ö.4000 yıllarına dayanan geçmişiyle tarihi yerleri gezmeyi sevenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Bu tarihi yapıların başında kullanıldığı dönemde bölgenin su ihtiyacını karşılayan su sarnıcını, gizli bir tapınak olan Şapelin(Tonozlu Yapı)’i Rum Kilisesi’ni, konum olarak Akbük sınırları içerisinde yer almasa da Akbük’e oldukça yakın olan Apollon Tapınağı’nı, Yunan ve Roma döneminde filozofların yetiştiği Milet Antik Kenti’ni ziyaret edebilirsiniz. Denize girip serinlemek için ise Akbük Koyu’na gidebilirsiniz.
 
Burada çeşitli su sporları da yapabilirsiniz. Bu koya oldukça yakın mesafede bulunan Kömür Adası’na ve Saplı Ada’ya yürüyebilirsiniz. Denize girerken sakin bir ortam arıyorsanız Akbük Plajı tam size göre. Akbük’e yakın konumda olan Altınkum Plajı da tatilciler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Yine Akbük yakınlarındaki Haydar Koyu’nda sakin bir gün geçirebilirsiniz. Altınkum Plajı ve Haydar Koyu altın rengi kumu ve oldukça berrak deniziyle huzur bulabileceğiniz bir yerdir. Burada her bütçeye uygun kamp yapabileceğiniz tesisler de bulunmaktadır. 
 
    Siz sadece gitmek istediğiniz yere karar verin, gerisini Seven&Star güvencesine bırakın. Bodrum’dan Akbük’e lüks transfer hizmeti istediğinizde size bir telefon kadar yakınız. Beğeniniz için lüks iç donanımları ve ek özellikleriyle Mercedes Vito, Sprinter, Volkswagen Caravelle, Transporter, Crafter ve daha fazlasıyla siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız. İyi yolculuklar dileriz. 
 
 

WhatsApp Hemen Ara