Dramalı Restarant Bodrum VIP Transfer

Ortakent-Yahşi’de geçtiğimiz yaz sonunda eski bir mekanın etrafına çekilen branda ve arkasındaki hummalı hazırlıkların sonunda beliriverdi Dramalı. Önce mahalle sakinleri ile tanıştı sonra hızla kulaktan kulağa yayıldı methi.
 
Dramalı kökü Drama şehrine dayalı bir tasarımcı ailenin Bodrum Ortakent Yahşi'de mandalin ağaçları arasında yarattıkları Bodrum'a yeni tadlar ve renkler katan bir restoran ve hemen önünde yer alan şirin bir cafe.
 
Drama, Selanik yakınıda bir kent. o yüzden "Dramalı" da Atatürk'ten esintiler de gözlüyorsunuz. Atatürk'e ithaf edilmiş bir masa, üzerinde "Kulüp Rakısı" ile kendisine özlemi dile getiriyor. Ayrıca çok özel ışıklı bir Atatürk tablosu da bahçede yer alıyor.
 
Dramalı bir aile işletmesi. İstanbullu dekorasyon ve mobilya markası Atamanlar’ın Bodrum’a şık bir hediyesi. Mekanın sahibi Mustafa Ataman hem aile büyüklerinin hem çekirdek ailesinin hem de çok sevdikleri yakınları Bayık ailesinin desteğiyle kolları sıvamış. Aslında Bodrum’la ilişkileri  yaklaşık 25 yıla dayanır. Canlı müziğin eşlik ettiği akşam yemeklerinde kimi zaman jazz ağırlıklı bir repertuarı, kimi zaman "oldies" tabir edilen eski güzel şarkıları dinlemek "Dramalı'nın güzel atmosferinde hayli keyifli oluyor.
 
 Dramalı; iyi caz dinleyebileceğiniz, güzel şaraplar tadabileceğiniz şık bir et restorandır. Dramalı'nın açılışı çok kısa bir süre olmasına karşın gerek dekorasyonuyla, gerekse sundukları menüleriyle güzel fısıltıların oluşmasını sağlamışlar.
 
Menülerinde yer alan Cafe de Paris Soslu Bonfile'leri ise gerçek Cafe de Paris sosu kullanılması açısından ilgi çekiyor. Fiyatları, atmosferine, tasarımına ve ekibe gösterilen özen'e göre makul sayılabilecek Dramalı sabah kahvaltısı da dahil haftanın 7 günü sizleri mandalin ağaçlarıyla çevrili güzel ortamında sizlere lezzetlerini sunmak için tanışmaya bekliyor.
 
Dramalı  Bodrum Şehir Merkezi 13 km mesafededir. Dramalı Bodrum Milas Havaalanı  ile Dramalı Ortakent Yahşi arası 44 km'dir. Bodrum Milas Havaalanı  Dramalı Ortakent Yahşi arası mesafe süre olarak yaklaşık 46 dakika sürecektir. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara