Eskiköy Restaront Bodrum VIP Transfer

Muğla, Bodrum'da bulunan Eski Köy Restaurant, 2013 yılından bu yana hizmet veriyor. Açık ve kapalı alan seçenekleri bulunan işletme, aile ve arkadaş grupları için gayet uygun. Hızlı ve temiz servisiyle ön plana çıkan Eski Köy Restaurant, Türk mutfağının enfes lezzetlerini başarıyla işliyor.

Eski Köy Restaurant Bodrum da adından oldukça bahsedilir ve tavsiye edilir. Hizmet kalitesi ve leziz türk usulü yemekleri ile tüm Bodruma güler yüzlü hizmet vermektedir. Yabancı müşterileri de Restauranta ağırlamaktadır ve Ünlü camiaasıda oldukça ziyart ederken görebilirsiniz.

Ayrıca not olarak düşelim ki, Eski Köy Restaurant'ın en sevilen tatları arasında " Kuzu Gerdan Çorbası, Manisa Çıtır Kebap ve Kuşbaşılı Pide " bulunuyor. Eski Köy olarak sizlere kebap'ın en güzelini, tatlıların en tatlısını, kahvaltının en lezzetlisini, çorbanın en tazesini ve pidelerin en lezzetlisini sunmak için varız.

Sunduğu ürünler ve çeşitleri sizlere yemek yemenin en ince ve özel zevklerini yaşatmayı amaçlıyoruz. Sizin sağlığınız bizim için her şeyden önemli. Bu yüzden ürünlerimizde en doğal malzemeyi kullanmakta ve yemeklerimizi damak tadınıza göre en özenli biçimde hazırlamaktayız. Şimdiden afiyet olsun.

Bodrum’da Türk mutfağını temsil eden EskiKöy Restoran bünyesinde, artan yemekleri çöpe atmıyor, hayvan koruma barınaklarına yiyecek yardımı yapıyor.

Eski Köy Restauranta ulaşım için 1 Mola Turizm transfer hizmetinden SevenandStar  VIP transfer Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezinden rezervasyon için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. ( +90 850 259 79 77 ) veya ( +90 252 385 20 25 ) numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız. Eski Köy Restaurant Milas Bodrum Havalimanı 36 km mesafededir. Havaalanı transfer hizmetleri vip taşımacılık ve Bodrum Havaalanı Transferi konusunda memnuniyet garantisi veren iddialı bir turizm taşımacılık şirketidir. 

WhatsApp Hemen Ara