Eskiyer Balik Restorant Bodrum VIP Transfer

Yalıkavak’taki Eski Yer Balık Lokantası’nda günün balıkları ve diğer deniz ürünleri kilo ile tartılarak fiyatlandırılıyor. Meze’ deyip geçmeyin, mutfağımızın en büyük zenginliğidir. Mezesiz içki masası olmaz, muhabbet kıvamını bulmaz, içilen her neyse tadına varılmaz. Diyecek kadar da iddialılar.

Yalıkavak Çökertmede Denize sıfır konumda ve menüleri ile Eski Kadrosu Ve Eski Hizmetimizde Bambaşka Bir Ambiyans. Sait’in terk ettiği Yalıkavak’ta denizin kıyısındaki eski yerinde, daha önce Sait’te çalışanlar Eski Yer adı ile bir lokanta açtılar ve müşteri ağırlamaya başladılar.

Sait turist sınıfı bir balık lokantası olarak ilgi görüyordu. Derken Palmarina’ya taşındı, adı Sait Business oldu. Yetmedi, sınıf atladı. Şehir lokantasına dönüştü. Sait First Class oldu. Bodrum’da, Yalıkavak’ta daha önceleri süngercilik, balıkçılık yapanlar tarafından açılan Çavuş’un Yeri, Hasan’ın Yeri ve Denizkızı gibi köy lokantalarının arasında Melek Boz, Sait (Birtan) ve Mehmedof (Tülin ve Mehmet Çuhadar) balık lokantaları açtılar.

Kışın Şömine başında, Yazın deniz kenarında Balık ürünleri, Deniz Mahsülleri, Yöresel ve zeytinyağlı mezeleri ile sizlere mutfağımızın en lezzetli yemeklerini sunuyor. Bodrumun gözde mekanlarından.

Eski Yer Balık Lokantası Mezeleri taze ve lezizdir. Bodrum Milas Havalimanı ile Eski Yer Balık Lokantası arası 56 km'dir. Bodrum Milas HavalimanıEski Yer arası mesafe süre olarak yaklaşık 56 dakika sürecektir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara