EVA KLEIN Bodrum VIP Transfer

 

KLEIN, Bodrum'daki yazlık evi EVA KLEIN'ı Bardakçı, Değirmenburnu mevkiinde 10 Haziranda açılmıştır. EVA KLEIN; uzun yıllar Club M olarak faaliyet gösteren işletmenin eski diskotek'inin bulunduğu yerde, 20 senelik mimarinin orijinalliğini koruyarak, bugünkü Bodrum Bay Resort'un içinde, nefes kesici Bodrum koyu ve Kos adası manzarasına sahip 900 kişi kapasiteli bir gecce kulübü.

KLEIN ekibi, EVA KLEIN ile Bodrum'a önemli bir katma değer yaratma misyonuyla, yerel bir rekabetin ötesinde, Mykonos ve Ibiza ile yarışan bir altyapı, teknik ve sanatçı yatırımı yapıyor. Çok güçlü bir uluslararası müzisyen programı hazırlayarak dünya çapında bir farkındalık yaratmayı hedefleyen mekan, günümüz trendlerini geçmişin güzelliği içinde yaşatarak, Bodrum'un köklerinden gelen mirası geleceğe taşımanın yeni yollarını bulma konusunda tüm yarımadaya ilham vermeyi amaçlıyor. 

EVA KLEIN Çarşamba gecceleri Burning Man Robot Heart sahnesi, Tulum ve Mykonos'da büyüyüp bu sene tüm dünyayı etkisi altına alan minimal, etnik, ruhani dans müziğinin en önemli temsilcilerini ağırlayacak. Perşembe gecceleri ise disco, deep house ve nu-funk tarzlarına odaklanıyor. Cuma gecceleri uluslararası festival ve kulüplerin liste başı isimlerinin ağırlandığı geceler olurken, Cumartesi ise KLEIN resident DJ'leri kabini paylaşacak.

 EVA KLEIN YAZ LINE UP: Damıan Lazarus, Art Department, Tensnake, Infınıty Ink, Jasper James, Round Table Knıght, Horse Meat Dısco, Sabo, Nıco Stojan, Olıver Dolar, Mıguel Camobell, Vıken Arman, Yokoo, Kyodaı, Crazy P, Kraak & Smaak, Mele, Oceanvs Orıentalıs, Lum, Kıko Navaro, Magnıer, Raıner Trüby, Barış K, Young Marco, Luke Solomon, Unders, Drop Out Orchestra, Atısh, Ron Basejam, Maga, Armen Mıran, Birol Giray, Cantanca, Mehmet Garan, Fuchs, Yakuza, Aksak, Orkun Bozdemir, Gökçe Özer, Murat Tokuz, Jack In The Box, Koray T, Kiwi, Doruk Güralp, Tufan Demir, Furkan Kurt, DJ E, Kaan Özcan, Efe Kantel, Gadi Mitrani, Barıs Türker, Hemi, Can Ayverdi, Cüneyt Öztürk, Salih Topuz, Timuçin Coşkun, Kerem Tekinalp, Serhat Demiral, Serkan Gündüç, Mayor, Enes Gül, Cüneyt Çilingiroğlu, Murathan Özbek & Can Balta, Tan Güner, Emre Garan, Can Başeğmez gibi ünlü müzisyenleri ağırlamıştır. 

EVA KLEIN Şehir Merkezine yürüme mesafesindedir. EVA KLEIN Bodrum Milas Havalimanına 40 km mesafede yer alır. Havaalanı transfer hizmetleri vip taşımacılık ve Bodrum Havaalanı Transferi konusunda memnuniyet garantisi veren iddialı bir turizm taşımacılık şirketidir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

 

WhatsApp Hemen Ara