Fenix Yalikavak Marina Bodrum VIP Transfer

Dream grubunun Etiler’deki şık restoran ve gece kulübü Fenix, son 2 senedir hem Bodrum, hem de İstanbul’da istikrarlı bir görüntü sergiliyor. Yaş ortalaması, gece mekanlarına göre göreceli olarak yüksek olan Fenix, agresif olmayan müzikleri ile kararında bir eğlence sunuyor.

Yalıkavak, son dönem Bodrum’un en popülerleşen beldesi desek yanlış olmaz herhalde. Ahtapot kolları gibi birçok koydan oluşan Yalıkavak, önce deniz kenarındaki otantik balıkçıları ardından da şık plajları ile ünlendi.

2004 yılında açılan Yalıkavak Marina da, özellikle 2011’de Palmali grubuna devir olduktan sonra, lüks yatların ve ziyaretçilerin ihtiyaçları doğrultusunda restoran ağırlıklı bir mekan yerleştirme politikası izledi. İrili ufaklı 30 yeme-içme markasının olduğu Marina, Yalıkavak ve civarına gelen herkesin uğrak listesinde olan bir yaşam alanı durumunda.

İçerisinde her keseye ve zevke göre işletmenin bulunduğu Yalıkavak Marina mekanları, özellikle akşam saatlerinde oldukça hareketli oluyor. Egzotik dekorasyonu ve şık barı ile Fenix için, bölgedeki en keyfili akşam barlarından biri diyebiliriz.

Fenix’de yemek menüsü, ortaya paylaşımlı olacak çekilde Peru ağırlıklı Güney Amerika mutfağı üzerine oluşturulmuş. Bir sushi menüsünün de olduğu mekanda Dana Kaburga, Dana Yanak ve yaz dönemine oldukça uygun olan Ponzu Deniz Levreği imza tabaklar olarak sayılabilir.

Fenix’in barındaki kokteyller hem yemek öncesi, hem de yemek sonrası mekana gelenler tarafından oldukça seviliyor. Mekan ile en çok özdeşleşmiş kokteyl olan Gingerella’nın yanı sıra taze meyve, salatalık ve zencefilin bol kullanıldığı yaza özel Kokteyl menüsünden bir tane de seçilebilir.

Akşam yemek saatinden sonra müziğin yükselen ritmi ile şişelerin açıldığı bir gece kulubüne dönen Fenix Yalıkavak, Marina’nın en geç saate kadar devam eden mekanı durumunda.

Fenix Yalıkavak Rezervasyon İletişim Bilgisi:(0549) 790 1806. Fenix Yalıkavaktan Bodrum şehir merkezine 20 km mesafededir. En yakın havaalanı olan Milas Bodrum Havalimanı tesise 53 km uzaklıktadır. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

 

WhatsApp Hemen Ara