Galen Hotel & Beach Bodrum VIP Transfer

 
Göltürkbükü'nde yer alan Galen Hotel & Beach'in bahçesi ve güneşlenmek için özel iskelesi vardır. Tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir. Tesis bünyesinde özel otopark vardır. Yakın geçmişte tek bir belediye olarak birleştirilen Gölköy ve Türkbükü köyleri, şimdinin Göltürkbükü Beldesi'dir. Yabancı turistlerden ziyade yerli turistlere hitap eden bölgenin Gölköy tarafı daha sessiz ve sakinken, Türkbükü'ünde hızlı bir hayat vardır. 
 
Türkbükü sahili günümüzde Bodrum'un hatta Türkiye'nin en sükseli tatil yerlerinin önde gelenidir. Oteller ve beachleri ile Türkiye'nin birçok önemli isminin ilk tercihidir. Dağların ardından denize doğru yükselen muhteşem mehtabı seyretmek için yapılan seremoni neredeyse bir ayindir burada.
 
Dünyanın en özel tatil beldelerinden bir tanesi olan Bodrum Türkbükü’nde bu sene hizmet vermeye başlayan ErdiYazıcı’nın hayallerini gerçekleştirerek yarattığı Galen Hotel & Beach, alışılmış işletmelerden farklı bir hizmet anlayışına sahip.
 
Türkbükü koyu'na bakan suite odamız tatilinizin her anı unutulmaz kılmak için özenle tasarlandı. Suite odamız; Ege'nin mistik beyaz dokusuna, Galen'in lüks yapısını katarak konforunuzu eşşiz bir hale getiriyor. Suite odalar 60 m² olup, otelin  roof'unda konumlanmakta olup, odalarda, klima, TV, minibar, saç kurutma makinası bulunmaktadır.
 
Türkbükü’nün Mavi Bayrak ödüllü sahil kıyısında; denizin üzerinde yer alan rahat güneşlenme alanıyla öne çıkan Galen’in plajında bütün gün güneşin ve denizen tadını çıkartabilirsiniz. Eğlencenin de kendi içinde büyük bir huzura sahip olduğunu belirten Erdi Yazıcı, Galen kelimesinin yarattığı mekanın ruhunu çok iyi yansıttığını belirtiyor.
 
Sabah saatlerinde başlayan plaj keyfinize akşam üzeri dünyaca ünlü DJ Mahmut Orhan’ın sadece Türkbükü Galen’de düzenleyeceği happy hour’lar ile devam edebilirsiniz. Bodrum’lu olmanın bilinciyle mutfağında sadece en taze ve doğal ürünleri kullanan Galen, kahvaltı servisinde tamamen doğal Bodrum Mandalinası Reçeli, Bitter Çikolatalı Hurma Ezmesi, Süt Reçeli gibi yerel lezzetlerle pişi gibi geleneksel tatları bir arada sunuyor.
 
Gün içinde ala carte restaurant olmanın yanında, beach keyfi süren misafirlerimize de hizmet veren restauranımız, akşam saatlerinde ise Bodrum'un muhteşem koyunun eşliğinde unutulmaz lezzetleri sizlere sunuyor. Merkez'e 19 km, Milas Bodrum Havalimanı'na 52 km mesafededir. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.
 

WhatsApp Hemen Ara