Göçtü Restaurant Yalıkavak VIP Transfer

Bodrum Yalıkavak’ta denizin üzerinde küçük bir iskelede büyüleyici günbatımı eşliğinde denize sıfır, kebapları ile fark yaratan Göçtü Yalıkavak Restaurant; şık ocakbaşı konseptinde tasarlanmış harika bir ambiyansa sahip.

Yalıkavak bölgesinde genellikle balıkçıların yer aldığı denizin nimetlerinin sunulduğu bölgeye şık ocakbaşı konsepti ile giriş yaparak yeni bir soluk kazandırmışlar. 1950 yılında Mehmet Göçtü tarafından Göçtü Restaurant yarattığı damak tadı ve sunduğu hizmetle Mersin'de fark yaratmış ve kısa zamanda büyük bir müşteri kitlesi edinmiştir.

Göçtü ustanın elinden çıkan kebap ve diğer etler büyük beğeni toplarken, ustanın yetiştirdiği kalfalarda ustanın terbiyesini alarak büyük bir tecrübeye sahip olmuşlardır. Böylelikle Göçtü Mersin'de yeme içme alanında bir ekol ve yetiştirdiği ustalarla da bir okul haline gelmiştir.

1987 yılında 37 sene hizmet verdiği Balık Pazarı'ndan ayrılan Göçtü Restaurant, hala hizmet vermeye devam ettiği Flamingo yolundaki yerine taşınmıştır. 1999 yılında vefat eden Mehmet Göçtü'den bayrağı devir alan evlatları, babalarından öğrendiklerini uygulayarak ekolün devamını sağlamışlardır.

Mersinli ailelerin, dört kuşaktır kebap konusunda ilk tercihi olmaya devam eden Göçtü Restaurant, Mersin'in de büyüyüp gelişmesiyle beraber Mezitli sahilyolunda ikinci şubesini açmıştır. Mersin'in bu köklü markasını, Türkiye markası haline getirmeyi amaçlayan Göçtü ailesi, 2017 yılında Bodrum/Yalıkavak'ta üçüncü şubesini açarak bu yolda büyük bir adım atmıştır.

Göçtü Restaurant Yalıkavak Bodrum merkez 23 km mesafededir. Bodrum milas havaalani  Göçtü Restaurant Yalıkavak arası mesafe 53 km dir. Bodrum milas havaalani Göçtü Restaurant Yalıkavak arası  50 dakika sürmektedir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara