Gümüşlük Transfer

Bodrum Yarımadası’nın cennet köşesi Gümüşlük (Myndos), Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı, son derece temiz denizi, doğal güzellikleriyle el değmemiş ormanların uzandığı bir kıyıda konumlanan muazzam bir tatil beldesi.
 
Gümüşlük’ü Bodrum Yarımadası’nın en özel noktası yapıyor. Gümüşlük, zengin coğrafyasının yanı sıra tarihi dokusuyla da şirin bir köy. Mavi bayraklı plajı, büyüleyici günbatımı deniz, güneş ve yeşille buluştuğu lezzetli sofraların, misafirperverliğin ve hoşgörünün merkezidir. Gümüşlük dalış aktiviteleri için sıkça tercih edilen bir bölgedir.
 
Eğitmenler eşliğinde dalış aktiviteleri yapılıyor. Gümüşlük’e oldukça yakın konumda bulunan Kos Adası da ziyaretçilerin tercih ettiği yerlerden biridir. Gümüşlük, Milas Bodrum Havalimanı’na 60 km, Bodrum’a 25 km, Turgutreis’e 7 km uzaklıkta bulunuyor.
 
Gümüşlük, merkeze yaklaşık 22 km uzaklıkta yer alıyor ve beldeye merkezden şehir içi ulaşım seçenekleriyle yarım saat-40 dakika içinde ulaşılabiliyor.
 
Gümüşlük'te en cok tercih edilen mekanlar Limon Gümüşlük Cafe, Melengeç Restaurant, Mimoza Balık Restaurant, Fenerci Restaurant, Gümüş Cafe Fish Restaurant, Gümüşlük Club, Gümüşlük Aile Çay Bahçesi, Myndos Restaurant, Off Gümüşlük, Little Burger Shop By The Sea gibi mekanlara gitmek istediğimiz de vip transfer hizmetimizden faydalana bilirisiniz. 
 
Şirketimizin yolculuk sloganı YOL ARKADAŞIM bizimle daha güzel günlere diyerek yolcularına yakınlık kurmak ve yolcularımız % 100 memnuniyet duymaları için elimizden geleni yapmak için gayret gösterecegin den hiç şüpeniz olmasın bizler tüm yolcularımızın güvenli, mutlu, hızlı, tecrubeli  yasal tüm belge ve evrakları eksiksiz bir şekilde kontrolden geçip tamamen müşteri memnuniyetini göze alarak kurulmuş kurumsal bir şirkettir.
 
Seven&Star 7/24 cağrı merkezi tarafın dan iş planlaması yapılır. Rezervasyon bilgileri alınıp sisteme girilerek faturalandırılır. Misafirimiz bulundugu konumdan alınarak gidecegi yere ivedilikle ulaştırılır ve her yolculuk cagrı merkezi tarafından aranarak yolculuk hakkın da kısa özet geçirilir. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.
 

WhatsApp Hemen Ara