Hazine Yalıkavak Bodrum VIP Transfer

Cihangir’de açılan Hazine, İstanbul eğlence hayatının en popüler mekanı olarak bu alanda verilen ödüllerin hemen hepsini toplamıştı. Yazın gelmesi ile birlikte işletmenin müdavim kitlesini nerede ağırlayacağı merakla bekleniyordu. Son zamanlarda lüks sitelerin yapıldığı ve X beach, La plaj gibi iddialı plajların bulunduğu Tilkicik koyu, bu yaz Hazine Yalıkavak’a ev sahipliği yapacak.

Mekanın “kaliteli Türkçe pop” üzerine kurulu müzik tarzı ile iyi eşleşen gruplar, kışlıkta olduğu gibi Yalıkavak’ta da bir kaç gün kayması ile devam ediyorlar. Hazine Yalıkavak’da, yemek sonrası saat 12:30 gibi başlayan canlı müzik, gece 3 civarına kadar devam ediyor. Sonrasında ise, eğlence sabahın ilk saatlerine kadar devam edecek şekilde Bi alt kat’a taşınıyor.  

Bodrum ve Yalıkavak’a önemli ölçüde renk getirecek mekan, gece eğlencesini seven kitlenin tatil ajandasında en az bir gün yer bulacak gibi gözüküyor. Mekanın Cihangir’de yarattığı butik canlı müzik tarzını en iyi kaldıracak bölgenin, İstanbulluların tatil için çokça tercih ettiği Bodrum olması muhtemel senaryoydu. Diğer bir yandan iş Bodrum’a gelmek ile bitmiyor, kitle tarafından kabul görecek adresin doğru belirlenmesi gerekiyordu.

Zira tatil beldesi, kozmopolit yapısı ile,Türkbükü ve Gümüşlük gibi birbirine taban tabana zıt kitleleri içerinde barındırabiliyor. Hazine, Bodrum’da ki yer seçimini, son dönem adını sıkça duymaya başladığımız Yalıkavak’ın Tilkicik koyu olarak belirledi. Cihangir’deki Bistro, fine dining arası yemek tarzı, yazlık mekan Hazine Yalıkavak’da da aynen sürdürülüyor. Hatta Cihangir Hazine’nin akılda kalıcı yeşil ton ağırlıklı atmosferi, denizin hemen kenarındaki mekana büyük ölçüde taşınmış.

Barı ve kokteylleri oldukça kuvvetli olan mekan, yemek öncesi ve sonrası şık bardak seçimleri ile içim keyfi yüksek içkiler sunuyor. Hazine Yalıkavak’ın kışlıktan olan en büyük farkı, Bi alt kat isminde gece 3 den sonra gidilebilecek bir after hour mekanını bünyesine katmış olması denebilir.

Böylece üstü açık mekan, ilerleyen saatlerde dj performansa dönüyor olsa da müziği kesmek zorunda kalmayıp, kitleyi mekanda tutabiliyor. Hazine Yalıkavak Bodrum Şehir Merkezine 20 km mesafededir. Hazine Yalıkavak Milas Havalimanına ise 50 km mesafededir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

 

WhatsApp Hemen Ara