Il Riccio Beach House Bodrum VIP Transfer

Il Riccio Beach House; Bodrum Göltürkbükü'de denize sıfır konumda bulunmaktadır. Masmavi sular ve çam ağaçlarıyla dolu tepelerle çevrili kuytu bir koyda konuşlanan Il Riccio Beach  kendine ait plajı bulunan bu denize nazır, stil sahibi mekanda konuklar birinci sınıf misafirperverlik anlayışıyla karşılanır.

Il Riccio Beach House’un Cennet Koyu’nun tenha kıyılarındaki imtiyazlı konumu, konuklara hem mahremiyet hem de güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkararak keyifli anlar geçirme fırsatı sunuyor.

Siz dalgaların sesini dinleyerek rahatlayın, bırakın biz de sonsuzluk havuzundan özel plajımıza kadar her yerde sizi şımartır. Yeşillikler arasındaki seçkin otel zarif detaylarla tasarlanan 10 odası, beyazın büyüleyiciliğiyle taçlanan mimarisi, geniş ve ferah atmosferiyle başınızı döndürürken güneşle yıkanan deniz manzaralı terasında Akdeniz mutfağının görkemini masanıza getiriyor.

Bodrum Yarımadası’nı keşfe çıkmak, otel dışında bir gün organize etmek ve denizde piknik yapmak için tekne kiralamanız mümkün. Otelin önündeki korunaklı koy, lüks yatlar için popüler bir demir atma yeri ve karaya ayak basmak isteyen yat yolcuları otelin restoranı, plajı ve barından yararlanabiliyor. Otel müşterileri kano ve kürek sörfü dahil bir dizi su sporunu deneyebilir.

Ege’nin  sakin sularında yüzmek isteyenler otelimizin özel plajına ev sahipliği yapan iskeleye inebilir. Açık renkli sert Afrika ahşabından yapılan ve rahat şezlonglar ve güneş şemsiyeleriyle donatılan iskele, kıyı boyunca uzanıyor; ayrıca suya kolayca ulaşmanız için merdivenler mevcut.

Daha samimi bir atmosfer tercih ediyorsanız gölgelikli şezlonglarında denizin ve Akdeniz makilerinin dinlendirici manzaralarını seyredebileceğiniz, denize nazır bir dizi özel kabana tam size göre. Otele gelen konuklar için Milas-Bodrum Havaalanı’ndan VIP servisi hizmeti veriyor. Milas-Bodrum Havaalanı Il Riccio Beach 46 km mesafededir (yolculuk süresi 45 dakika). Bölgeyi keşfe çıkmak istiyorsanız gezmeniz ve alışveriş yapmanız için şoförlerimiz yolcuları Bodrum’un merkezine (20 km) götürmek için hazır bekliyor. Dilerseniz Göltürkbükü’ndeki ( 5 km) lüks plaj kulüplerini ve restoranları da ziyaret edebilirsiniz. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara