İstanbul Havalimanı Transfer

İstanbul Havalimanı Transfer
 
Yurtiçi ve yurtdışı uçak yolcukları yapmak için İstanbul havalimanı transfer hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler firmamızın ilçede bulunan havalimanına transfer hizmetinden yararlanabilirler. Firma olarak sunmuş olduğumuz İstanbul havalimanı transfer hizmeti ile sizin havalimanına rahat ulaşım sağlamanızı düşünüyoruz. Ekonomik ve kaliteli bir şekilde firmamız sizlere İstanbul havalimanı transfer hizmeti vermektedir.
 
İstanbul Havalimanına Vip Transfer Hizmeti
 
Sevenandstar transfer firması olarak müşterilerimize İstanbul havalimanına gitmeleri için vip transfer hizmeti vermekteyiz. Vip transfer araçlarımız lüks araçlarla hizmet vermektedir. Araçlarımız şunlardır.
Mercedes Vito
Mercedes Sprinter
Mercedes S500
Range Rover ve diğer lüks araçlarımız ile İstanbul havalimanına transfer hizmeti yapmaktayız. 
Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz bulunduğunuz yere gelerek sizleri İstanbul havalimanına getirecektir. Ayrıyeten havalimanının iç ve dış hatlar bölümünde bekleyen firma personelimiz size eşlik etmektedir. İster evinize isterseniz de kalmak için otelinize götürebilir.
 
İstanbul Havalimanı Transferi Nedir?
 
İstanbul havalimanı transfer hizmeti kendi bünyesinde değişiklikler göstermektedir. İnsanın aklına havalimanı transfer deyince şunlar gelmektedir.
Transfer
Kiralama
Vip Transfer
 Havalimanı transfer ise havalimanına gelen yerli ve yabancı yolcuların karşılanıp oldukları yere intikal ettirilmesidir. Yolcuların gidecekleri yerler genelde ya evleri olur, ya da otelleri olmaktadır. Firmamızda bu transfer hizmet seçeneklerini sunarak müşterilerine hizmet vermektedir. Kendi içerisinde tek yön ve çift yön olarak transfer hizmeti ikiye ayrılmaktadır.
 
Firmamızın Transfer Araçları İle İlgili
 
Firmamızın vermiş olduğu vip transfer hizmetinde kullanmış olduğumuz araçlarımız her zaman temizdir. İç ve dış bakımın düzenli bir şekilde yaptırarak temizliğe önem vermekteyiz. Havalimanına gitmek isteyen yolcularımızın rahatlığını ve konforunu vip araçlarımızla düşünmekteyiz. Vip transfer hizmeti verdiğimiz kaliteli ve konforlu araçlarımızdan faydalanmak sadece bir telefon uzaklığınızda. Aramanız yeterli olacaktır ve olduğunuzu yere firmamız araç yollayacaktır.
 
Firmamızın Müşteri Memnuniyeti Hakkında
 
Firmamız vermiş olduğu havalimanı transfer hizmetinde her zaman müşteri memnuniyetini düşünmektedir. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz konforlu, ekonomik ve vip olarak vermiş olduğumuz transfer hizmetlerinin hepsinden müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Genç ve deneyimli uzman personelimizle misafirlerimize hizmet adına en iyi şartları firma olarak sunmaktayız. Yolcularım güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere firmamızın araçları ile ulaşabilmektedirler.
 
Havalimanı Transfer Hizmeti Nasıl Alınır?
 
Firmamızın İstanbul havalimanı transfer hizmetinden yararlanmak sizlere oldukça avantajlar sağlamaktadır. Özellikle yurt dışından gelen turistlerin tercih ettiği transfer araçlarımız ile gideceğiniz güzergah yeri seçenekleri oldukça fazladır. Hiçbir şekilde uzak ve yakın demeden istediğiniz her yere transfer hizmetinde firma olarak bulunuyoruz. Eğer vip araçlarımızdan gün boyunca da yararlanabilirsiniz.
 
Araç Çeşitlerimiz
 
Yukarıda da belirttiğimiz gibi vip transfer hizmetinde araçlarımız çeşitli şekillerde bulunmaktadır. Ekonomi ve lüks olarak ayrılan araçlarımız her keseye uygun fiyatta hizmet vermektedir. Ayrıca kalabalık aileler için ve arkadaş grupları için geniş vip ve ekonomik araç çeşitlerimiz bulunmaktadır. Araçlarımızı ister şoförlü olarak kiralayabilir, isterseniz de şoförsüz olarak kiralayarak hizmet alabilirsiniz.
 
Araç Kiralama
 
Firmamızın vermiş olduğu başka bir hizmetimizde araçlarımızı kiralamak isteyenlere hizmet vermesidir. Yurtdışından veya yurtiçinden uzun süreli kalmak isteyen misafirlerimiz ekonomik ve lüks araçlarımızı kiralayarak hizmet alabilirler. Kalabalık aileler için araç kiralama hem daha ekonomik, hem de daha cazip olmaktadır. Kiralamış olduğunuz aracımızı şirketimiz bazı hizmetlerini üstlenmiştir. 
 
Firma olarak üstlendiğimiz hizmetler şunlardır;
Kasko
Lastik Değişimi
Trafik Sigortası
Araç Hasar
7/24 Yol Yardımı
Bakım ve Onarım hizmetlerini firmamız üstlenmektedir.
Yalnız kullanmış olduğunuz yakıtınızı size ne kadar yakıt vermişsek o şekilde aracı teslim etmeniz gerekmektedir.
 
 
 
 

WhatsApp Hemen Ara