Jungle 8 Bodrum At Palmalife VIP Transfer

Jungel 8 Yeşilin ve mavinin iç içe geçtiği eşsiz güzellikteki Palmalife Bodrum & Spa, kendine ait koyunda, Yalıkavak'ın en güzel koyu olan Gökçebel mevki Tilkicik Koyunda yer alan 250 metre uzunluğundaki Palmabeach, incecik beyaz kumu ve konforlu güneşlenme alanları ile günün her dakikasıyla doğa ve deniz tutkunlarına özel bir tatil vaat ediyor.

Sıra dışı konsepti ve müziğiyle adından çokça söz ettiren, İstanbul gece hayatının popüler mekanlarından Jungel 8, Yalıkavak Palmalife Resort’ta yaz sezonuna merhaba dedi. Jungle 8 kurucusu Sarp Yaman İstanbul’da olduğu gibi Bodrum’da da misafirlerinin memnun kalacağı bir mekan olması için çaba gösterdiklerini söyledi. Yaman sözlerine: “Palmalife Resortt’ta açtığımız Jungle 8, gündüz kulübü olarak 17.00-21.30 saatlerinde hizmet verecek. 

Burada sadece eğlence için değil, misafirlerin kendini özel hissedeceği göze de hitap eden bir yer olması için de çalıştık. Pembe taşlarla döşediğimiz havuzumuz bu yaz çok konuşulacak. 8 metreye yakın son teknoloji ledlerde döşenen sahnede eğlence dolu anlar yaşayacağız. Jungle 8’e gelenler kendini Las Vegas ve Ibiza’daki kulüplerde gibi hissedecek.” şeklinde devam etti.

Özellikle havuz başı partileriyle ün salan Jungle 8’de Abdullah İnal’ı dinlemeye gelenler mekanı tıklım tıklım doldurdu. Yabancı şarkılara yaptığı coverlarla tanınan genç dj Jungle 8’deki 250’yi aşkın misafirini doyasıya eğlendirdi. İnal’ın dj performansı sırasında dans eden müşterilerden bazıları müziğin ritmine kapılarak kendilerini Jungle 8’in kendisiyle özdeşleşen pembe havuzunun serin sularına bıraktılar.

Jungel 8  Bodrum Merkez arası 22 km' dir. Milas Bodrum Havaalanı Jungel 8 arası 54 km'dir. Milas Bodrum Havaalanı Jungel 8 arası mesafe süre olarak yaklaşık 50 dakika sürecektir.

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara