Kalamare Restaurant Bodrum VIP Transfer

Kalamare Restoran, Bodrum merkezde yer alan en şirin sokaklardan birine konumlandırılmış. Çarşının kalabalığından arındırılmış, sessiz sakin bir ambiyansa sahip. Gerek dekorasyonu, gerekse yemekleriyle beldenin en keyifli meyhanesi olarak görülüyor. Müşterilerinin geneli memnuniyetle ve beyeğenisini kazanmış herkesimden tavsiye edeceği bir Restaurant olarak dikkat çekmiştir.

Bodrumlu Evrim Özkeskin, Kalamare’nin yaratıcısı, işletmecisi, hatta tasarımcısı Bir tek aşçısı değil, çünkü mutfakta işinin tam ehli bir usta var. Ustanın hüneri, elinin lezzeti, sadece Bodrum’da değil, karşı adalarda bile nam salmış.

Komşudan gelenlerin uğrak yerlerinden biri olmuş Kalamare Mekanın müdavimleri yaz kış gelmeye devam etse de, her yıl gelişen bir müşteri portföyü var bu şirin Bodrum meyhanesinin İnternetteki seyahat sitelerinde aldığı puanlar, Bodrum’a ilk kez gelenlerin bile merakını cezbediyor. Üstelik fiyatlar da her bütçeye uygun, Ağırlıklı olarak Akdeniz mutfağından lezzetlerin sergilendiği menüde dikkat çeken tatlar arasında ahtapot bacağı, çingen salatası ve babagannuş köpoğlu yer alıyor.

Her daim günlük taze balığın servis edildiği mekanda, levrek parmakla gösteriliyor. Rakı balık sofralarının vazgeçilmez mekanı olan işletmeye, rezervasyon ile gitmenizi öneririz. Çünkü yaz sezonu oldukça kalabalık olabiliyor. İç açıcı renkli dekorasyonu ve huzur veren ambiyansı ile sizi bu keyifli ortama eşlik etmeye davet ediyoruz. Curcunadan kaçmak, keyifli bir akşam geçirmek isteyen herkes geliyor. Bodrum’da yaşayanlar, tatilciler sık sık konuğumuz oluyor.

Yabancılar çok tercih ediyor. Özellikle Yunan müşterilerimiz bayılıyor buraya.  Ara sokakta olmamıza rağmen gelip bizi buluyorlar. Seyahat sitelerinden, internetten görüp geliyorlar. Ünlüler de sıkça konuğumuz oluyor ama biz bunu duyurmamayı tercih ediyoruz. Çünkü insanlar mekanın sakinliğine, Bodrum ambiansına geliyorlar ve keyifli bir akşam geçirmek istiyorlar.

Ulaşım konusunda adanın tam ortasın da olması sebibiyle ulaşım yaz ayların da aşırı yoğunluk ve trafik sebebiyle biraz canınızı sıkabilir. Seven&Star misafirlerinin yolculuk kalitesini artırır ve tüm transferlerini sorunsuz bir şekilde hizmet vermek için tüm çıkabilecek sorunları önceden analiz ederKalamare Restaurant Bodrum Milas Havalimanına yaklaşık 37 km mesafede yeralır. SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara