Kızılağaç Bodrum VIP Transfer

MUĞLA. KIZILAĞAÇ mahallesinin Nüfusu Toplam 2.286 tır. Bu nüfusun 1.199'si Erkek, 1.087'si Kadındır. Deniz kıyısında çiftlik anlamına gelen Yalıçiftlik, hala sade çekiciliğini korumaktadır. Ormanlarla kaplı tepeleri, köy yolları, içinden geçip gittiğiniz Kızılağaç köyü sempatiktir. Ağaçların gölgesinde yapılacak uzun yürüyüşler için idealdir.

Gündüzleri daha bakir yerlere tekne turları yapılabileceği gibi, geceleri de denizyolu ile Bodrum'un renkli gece yaşamına katılınabilir. Bütün bu tatil aktivitelerine bu bölgede bulunan antik Leleg ve Karya kentleri olan Syangela ve Theangela'nın keşfedilmeleri de eklenebilir.

Tüm bu saydıklarımız Yalıçiftliği rahatlatıcı ve huzurlu bir tatil için en iyi seçenek yapan sebeplerdir. Yalıçiftlik beldesi başta Kempinski olmak üzere Hapimag Sea Garden, Club Med gibi önemli marka otellerin de tercihi. Eski İzmir yolunu takip ederek Mumcular'a aracınızla gidebilir, yol üzerindeki köylerden halı, kilim satınalabilirsiniz.

Mugla Bodrum Milas Bodrum Havaalanı ile Bodrum Kızılağaç arası 34 km'dir. Mugla Bodrum Milas Bodrum Havaalanı - Bodrum Kızılağaç arası mesafe süre olarak yaklaşık 35 dakika sürecektir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara