Limon Gümüşlük VIP Transfer

Myndos antik kentini, Kardak adalarını ve muhteşem deniz manzarasını ayaklarınızın altına seren Limon'da aynı zamanda önünüze şahane de bir sofra kurulacak. Gümüşlük'ün en güzel manzaralarından birine sahip, doğayla sarmalanmış bu sıcak mekanda baktığınız her köşede ayrı bir detay ve zariflik var. 
 
Yemeklerin tazeliği ve lezzeti de aynı özenin bir parçası. Sabah'ın tazeliğiyle zengin bir kahvaltı, öğle vakitlerinde plajdan küçük bir kaçamakla tadından doyulmaz aperatifler, gün batımını taçlandıran taze kokteylleri veya dostlarla muhteşem bir akşam yemeği için Limon Gümüşlük'ün vazgeçilmez adreslerinden biri.
 
Hizmet etmeyi ve sunumu büyük bir keyifle yapan Candan hanım kafe hayalini gerçekleştirmek üzere 2001 yılında şuan Limon'un bulunduğu Gümüşlük'ü ağaçların arasında, tepeden gören müthiş alanda karar kılıyor. 
 
Sapa ve işletme için uygun olmadığını düşünen yakın arkadaşları ve çoğu insan da karşı çıkıp vazgeçirmek istiyor ama Candan Hanım kararına sadık kalarak, Limon'un tohumlarını ekmeye başlıyor. 
 
Geniş lezzet yelpazesinde; sabah ağaçların gölgesinde zengin bir köy kahvaltısı, akşam üzeri büyülü günbatımıyla birlikte yudumlanan lezzetli içkiler ve gece yıldızların altında kurulan zengin sofralar. 16 yıldır şenlikli mutfağı, neşeli servis elemanları, rengarenk çiçekleri, ağaçları ve olağanüstü günbatımlarıyla benzersiz bir mekan olan Limon size yarımadanın hiç bilmediğiniz tadını cömertçe sunacak. 
 
Sabah 9:30 gibi kahvaltı servisi başlıyor, akşama kadar da a la carte devam ediyoruz akşam yemeği de genelde 24.00'da bitiyor. Ardından gece 1-2’ye kadar da barda oluyoruz, misafirlerimizin bara geçmesi halinde tabi ki ikram ve hizmetleri kısa süreli olsa devam etmektedir. Sabah 9:30 tekrar kendini  yeniler yeni  misafirlerini bekler.  
 
Bodrum Milas Havalimanı ile Limon Gümüşlük Restaurant  arası 58 km'dir. Bodrum Milas Havalimanı Limon Gümüşlük Restaurant  arası mesafe süre olarak yaklaşık 60 dakika sürecektir. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara