Magi Beach Yalıkavak Bodrum VIP Transfer

Magi Beach, Yalıkavak ta Mavi ile Yeşilin buluştuğu en rahat yer olma özelliğini, gölgesinde oturduğunuz asırlık okaliptus ağaçlarından ve mavi bayraklı berrak denizinden almaktadır. Mehmet, Ayşe Gökhan ve İsmail isimlerinin baş harflerini alıp yan yana getirdiğinizde, Bir cennetin ismini meydana getirmiş olacaksınız.

Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda yaklaşık 4 dönüm arazi içerisinde denize sıfır konumda ılgın ve okaliptüs ağaçlarının gölgesinde gerçek bir cennetten söz ediyorum. Magi Beach, 1946 Yılında dede Mehmet İlhan tarafından, araziyi çitle çevirmek için dikilen ağaçların günümüzde dev birer gölgelik haline geldiği, içerisinde bir restoran, güneşlenme alanları, su sporları, bir masaj bölümü bar, bilardo salınu ve plaj voleybolu sahasını barındıran dev bir tesis.

Huzuru ve sakinliği arayanlar içinde magi beach te müziksiz alanlar ve küçük misafirlerimiz içinde çocuk parkı ve çocuk iskelesi bulunmaktadır. Akşamları İskelede günbatımı eşliğinde rakı balık keyfi yaptıktan sonra gününüzü sonlandırıp ertesi gün için yerinizi magi beach te ayırtabilirsiniz.

Magi Beach te güne ev yapımı reçellerden ve böreklerden oluşan kahvaltı ile başlayabilir, Bodrum'un yöresel tadları ile birleştirilmiş Akdeniz mutfağı ağırlıklı menüsü ile lezzet şölenine devam edebilir, Günboyunca, özel olarak getirtilen beyaz kumların üzerinde dj'ler eşliğinde günbatımı partileri, alternatif canlı müzik grupları, plaj voleybolu turnuvaları, su sporları gibi farklı etkinlikler ile eğlendikten sonra günün tüm yorgunluğunu profosyonel bali masajı ile atma imkanı bulabilirsiniz.

Magi Beach Yalıkavak Bodrum Şehir Merkezine 20 km mesafededir. Magi Beach Yalıkavak Milas Havalimanına ise 50 km mesafededir. SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara