Mandalin Club Bodrum VIP Transfer

Bodrum gece hayatının en eğlenceli mekanlarından Mandalin Sound, nefes kesen manzarası ile keyifli akşamlara ev sahipliği yapıyor. Mandalin Sound Bodrum gece hayatının tarihini yaşatan 'Barlar sokağı'nda yer alan ve kapıları denize açılan Mandalin Bar , sahnesinde ünlü sanatçıları ağırlarken, elinizde kadehinizle bodrum kalesi ve deniz manzarasına karşı kaliteli müzik dinleyebileceğiniz Bodrum'un liste başı mekanlarındandır.

1920’lerde inşa edilen ve sünger deposu olarak değerlendirilen yapı, bir yıl süren restorasyon çalışmaları sonucunda, Bodrum’un geleneksel mimarisine uygun olarak yenilendi. Mandalin Sound toplamda iki kat, çift balkon, localar ve terasa sahip olan, yüz yıla yaklaşan tarihiyle bu yer, sedir ağacının kalitesiyle bezendi.

Bar eski, doğramalar ve sahne gibi bölümler, sedir ağacından imal edilirken, dekorasyonu özel tasarım ürünlerle tamamlandı. Mandalin Sound konuklarına en görkemli Kale manzarasında geceler yaşatmak için özenle düzenlenen mekânda, özel votka ve viskiler, özgün tasarıma sahip, soğutmalı raflarda tadılmayı bekliyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin en ünlü gruplarını ağırlayabilecek bir sahneye sahip olan bu otantik mekânda, “Blues”, “Funk”, “Jazz” ve “Latin” tarzı canlı performanslar ve kaliteli sahne akustiğinin yansıttığı notalar, özel eğitimli bar personeli tarafından, trend olan en son kokteyl reçeteleriyle hazırlanan içkilere eşlik edecek.

Mandalin Sound Bodrum şehir merkezine 10 dakikalık mesafededir. Mandalin Sound Milas Bodrum havalimanı 40 km mesafede yer alır. SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara