Memedof Balik Restaurant Yalikavak Bodrum VIP Transfer

Memedof Balık Restaurant 2001 yılı Mayıs ayında Mehmet - Tülin Çuhadar çifti tarafından Gölköy sahilinde faaliyete başladı. Önceleri Amatör bir yapıya sahip olan işletme, işlerin hızlı ilerlemesi sonunda büyümeye ve profesyonelliğe yöneldi.
 
2002 yılı Ekim ayında Marina Memedof hizmete girdi. 2006 yılı sezon sonunda Gölköydeki işletmenin otel olması nedeniyle 2007 yılı Haziran ayında Yalıkavak Memedof İşletmeye açıldı ve iki işletme de 12 ay boyunca hizmet vermeye devam ediyor. 
 
Deniz mahsullerini çok iyi tanıyan bir mutfaktan gelen müthiş mezeler ve balık yemekleri. Anason kokması gereken ve anason kokan biraz dumanlı bir ortam. 
 
Memedofun specialiteleri arasında buğulama balık, fırınlanmış karides ve tuzda baliği sayabiliriz. Bütün mezeler organik sebzelerin yetiştirildiği çiftliklerden geliyor. Tatlı olarak baklava, kabak tatlısı veya cukulata soslu ve susamlı  kızarmış dondurma ısmarlayabilirsiniz.
 
Sıcak helvasını ise tamanız gerekiyor. Dostlarınla sohbetin, yemeklerin tadı damağında kalıyor. Farklı tatlar denemek istiyorsan deniz mahsullü börek, beğendili karides, bademli dil ve Ege otları ile hazırlanmış binbir çeşit meze ile başlayabilirsin.
 
Hala balık için yerin kaldıysa derin maviliklerden masana gelen taze balık mönüsü de oldukça geniş. Memedof Yalıkavak Bodrum merkez 23 km mesafededir. Bodrum milas havaalani  Memedof Yalıkavak arası mesafe 54 km dir. Bodrum milas havaalani Memedof Yalıkavak arası  50 dakika sürmektedir. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara