Memedof Neyzen Tevfik Bodrum VIP Transfer

Memedof Balık Restaurant 2001 yılı Mayıs ayında Mehmet - Tülin Çuhadar çifti tarafından Gölköy sahilinde faaliyete başladı. Önceleri Amatör bir yapıya sahip olan işletme, işlerin hızlı ilerlemesi sonunda büyümeye ve profesyonelliğe yöneldi.
 
2002 yılı Ekim ayında Marina Memedof hizmete girdi. 2006 yılı sezon sonunda Gölköydeki işletmenin otel olması nedeniyle 2007 yılı Haziran ayında Yalıkavak Memedof İşletmeye açıldı ve iki işletme de 12 ay boyunca hizmet vermeye devam ediyor.
 
Memedof Bodrum Marina’nın hemen karşısında artık marka olmuş ve şubeleri de bulunan yıllanmış bir balık restoranı. Deniz mahsullerini çok iyi tanıyan bir mutfaktan gelen müthiş mezeler ve balık yemekleri. Anason kokması gereken ve anason kokan biraz dumanlı bir ortam. 
 
Memedofun specialiteleri arasında buğulama balık, fırınlanmış karides ve tuzda baliği sayabiliriz. Bütün mezeler organik sebzelerin yetiştirildiği çiftliklerden geliyor. Tatlı olarak baklava, kabak tatlısı veya çukulata soslu ve susamlı  kızarmış dondurma ısmarlayabilirsiniz.
 
Sıcak helvasını ise tamanız gerekiyor. Memedof Bodrum Marina Bodrum milas havaalani  arası mesafe 36 km dir. Bodrum milas havaalani Memedof Bodrum Marina arası  38 dakika sürmektedir. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara