Miam Restoran Bodrum VIP Transfer

Türkbükü Miam Restoran, Sahil girişinde eski Alarga Restoran’ın yerine açılan Miam, Kış boyunca doluluk oranı ile bu yazın da iddialı restoranları arasında olacağını ispat etti.
 
Miam Restoran Türkbükü’nün girişinde, deniz kenarında, DJ eşliğinde Akdeniz mutfağının en seçkin lezzetlerini tadabileceğiniz ve bar bölümünde profesyonel barmanlerin hazırladığı kokteylleri yudumlayabileceğiniz, 365 gün açık olan Miam Restaurant, gündüzleri de beach hizmeti vermektedir.
 
Koyun manzarasını kucaklayan bahçesinde yapılan bar ve pergola, gelenlerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak için düşünülmüş. Bir tahta iskele üzerinde sofistike lezzetler sunan Miam Restoran, menüsündeki lagosla hazırlanan balık mantısı ve ahtapot bacaklarıyla Bodrum tatilinize lezzetli bir hatıra katıyor.
 
Miam'ın spesiyaliteleri balıkpastırma, Miam karides, ahtapot kokoreç gibi değişik tatlar yanında, taze balık çeşitleri, özel soslarla hazırlanan bonfileler, tavuk, et, makarna çeşitleri, salata ve mezeler. İskelesi de olan restoranda ayrıca plaj menüsü de hazırlanmış. Öğlenleri Zeynep Hanım’ın yaptığı ev yemekleri müşteriler tarafından çok beğeniliyor.
 
Miam'ın sahipleri Haluk ve Canan Bingöl çiftinin felsefeleri her müşteriyi, evlerine gelen bir misafir gibi görmeleri. Türkbükü Miam Restoran Bodrum Şehir Merkezine 20 km mesafededir. Türkbükü Miam Restoran, Milas Havaalanı arası 52 km mesafededir. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara