Midtown Alisveris Merkezi Bodrum VIP Transfer

Midtown, Bodrum’da anayol üzerinde imara açık en geniş alanda inşa edilmesi ve Ortakent’in stratejik konumu itibariyle Bodrum Yarımadası’nın nüfus, ticaret ve perakende dağılımının tam ortasında yer alır.

90 milyona mal olan AVM’de yapı market, tekno market, gıda, tekstil, oyun alanları, sinema ve bowling gibi aktivite yerleriyle 110 kiracının yer aldığı öğrenildi. Karakaya Group şirketleri bünyesinde kurulan Midtown Alışveriş Merkezi, Bodrum Yarımadası’nın ‘ticaret merkezi’ olarak nitelendirilen Ortakent mevkiinde, 90.000 m²’lik arsa alanı üzerinde yer almaktadır.  2.000 m2’lik sinema, 1.500 m2’lik spor salonu, 500 m2’lik çocuk oyun alanı, kapalı ve açık otoparkı, 55.000 m² kiralanabilir alanıyla dünyaca ünlüulusal ve uluslararası markalara ve farklı lezzetleri ile restoran & kafelere ev sahipliği yapmaktadır.

Çevresel koşullara uygun olarak tasarlanmış mimari yapısıyla Bodrum’un en büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi olma özelliğine sahiptir. Bodrum’a kazandırdığı yeni yaşam olanakları ve markalarla, bölge yaşamını değiştirme misyonunu üstlenen Midtown Alışveriş Merkezi, 28 Haziran 2012’de ziyaretçilerine açılmış Bodrum’un değişmeyen alışkanlığı haline gelmiştir.

Mayıs 2018’de açılan yeni bina konseptiyle birlikte Midtown Alışveriş Merkezi içerisinde kültür, sanat, eğlence ve spor öğelerini barındıran kompleksleri de hayata geçirmiştir. Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan Midtown Alışveriş Merkezi, 365 gün Bodrum’u ziyaret edenlere ve Bodrumlulara şehrin hareketli yapısına uygun aktif, keyifli bir ortam sunmaktadır.

Midtown, Bodrum şehir merkezine 10 km mesafededir. Midtown Bodrum Havaalanı ile Bodrum Midtown Avm arası 43 km'dir. Bodrum Havaalanı, Bodrum Midtown Avm arası mesafe süre olarak yaklaşık 44 dakika sürecektir. SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara