Mimoza Gümüşlük Restaurant Bodrum VIP Transfer

Bodrum'un en romantik yeri neresi diye sorsalar kesinlikle Mimoza Gümüşlük Restaurantı derim ve Mimoza ilk adreslerden olur suphesiz. Bodrum’un en meşhur restoranı hangisidir derseniz, istisnasız herkes ” Mimoza” diyecektir. 

Mimoza Gümüşlük Restaurant sahiline geldiğinizde, sağa dönüp yürürseniz,  en sonda bir balık lokantası göreceksiniz. Burası, kocaman bir mimoza ağacının eteklerindeki Mimoza Balık Restoran’dır. 

Adını aldığı mimoza ağacı, köklerinin ve gövdesinin kalınlığı, dallarının yere paralel uzanmış uzunluğuyla ilk görüşte insanda derin bir etki bırakır. Yılların bilgeliğiyle size bakıyor gibidir. Onun yakınında oturup yemek yerken, kendinizi bu ulu ağacın himayesinde hissedersiniz.  

Mimoza Gümüşlük Restaurantın gri suları Görsel anlamda hersey cok uyumlu ve de zevkli. Keyifli, kaliteli ve de romantizmin doruklarında bir aksam yemegi arayanlar aradıklarını burda bulacaktır. Tercihinizi balıktan yana kullandıktan sonra üstüne de badem ezmesi ve likörle servis edilen kahvenizi de icmeden gitmeyin. 

Mimoza Gümüşlük Restaurantın fiyatları Bodrum geneline kıyaslarsak oldukca yüksektir. Deniz kıyısında masanıza oturduğunuzda Mimoza Gümüşlük Restaurant atmosferinin büyüsü dört bir yandan sizi sarıverir. Hele bir de mehtap varsa, yemek yemek bir saltanata dönüşür. Mezelerin ve balığın tadı damağınızda yer eder. İçkinizi yudumlarken, bir başka gözle görürsünüz dünyayı. Dünya sizin etrafınızda, sizin için dönüyordur artık. 

Mimoza Balık Restoran’da  yemek yemek te, kahve içmek, ayrıcalıktır. Badem ezmesi ve likörle ikram edilen Türk kahvesi, sultanlığınızın devam ettiğini hissettirir size. Masanızdan kalkıp, bu mekândan ayrılırken, bilge mimoza ağacına dönüp bir kez daha bakıp selamlamak gelir içinizden onu. Bir kez daha gelebileceğiniz günü iple çekerek. 

Bodrum Milas Havalimanı ile Mimoza Gümüşlük Restaurant  arası 58 km'dir. Bodrum Milas Havalimanı Mimoza Gümüşlük Restaurant  arası mesafe süre olarak yaklaşık 60 dakika sürecektir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara