Mumcular Bodrum VIP Transfer

Muğla, mumcular mahallesinin Nüfusu Toplam 1.720 tır. Bu nüfusun 887'si Erkek, 833'si Kadındır. Mumcular, Bodrum'a bağlı ve Bodrum'a yaklaşık 30 km. uzaklıkta bir bir beldedir. Milas Bodrum karayolu üzerinden, Güvercinlik girişinde bir sapaktan Mumcular'a yol ayrılır. Bu yoldan sonrası, bildik turistik yerlerin değil, kır ve köy yaşamının hüküm sürdüğü mekânların görüleceği el değmemiş güzelliklerle doludur.

Eski türkülerde ve yaşlıların anlattığı hikâyelerde bölgeden bahsedilirken "Karaova" adı geçer de, Mumcular adı pek geçmez nedense. O dönemlerde bu ovanın verimli topraklarının halkın yaşamına çok değerli bir katkı sunmasından olsa gerek.

Dağ ve tepelerden gelen küçük derelerden yararlanılarak köyde sulama amaçlı yapılan bir baraj vardır. Bu barajdan elde edilen suyun yarısına yakını Bodrum'un su ihtiyacı için kullanılır.

Mumcular'ın yakınındaki Yalıçiftlik ve Mazı, denize kıyısı olan yerlerdir ve yolunuza Mumcular'dan ileriye devam ederseniz çok yakındaki bu bölgelere de uğrayabilir, henüz turizmin çok yaygın olmadığı bu sahillerde denize girebilirsiniz. Mumcular Mugla Bodrum Milas Bodrum Havaalanı arası 21 km mesafedir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara