Nusr-Et Yalıkavak Marina VIP Transfer

Nusr-Et Steakhouse Yalıkavak Marina, Yat Limanı Yalıkavak Mahallesi  Çökertme Cad. Bodrum/Yalıkavak' ta ikamet etmektedir. 2010 yılında kapıIlarını açan Nusr-Et Steakhouse; lezzetli etleri, benzersiz servisi ve butik konseptiyle sektörün liderliğini sürdürüyor.

Et severler için pek çok özgün seçenek yaratan, kısa süre içinde steakhouse kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Nusr-Et, et müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı olarak hizmet veriyor.

Açıldığı ilk günden bu yana et meraklılarının ilk ve tek adresi haline gelen Nusr-Et Steakhouse; sunduğu zengin lezzetler, sıcak ortamı ve servisiyle fark yaratıyor. Tüm şubelerinde konukların lezzet alIşkanlıklarını ve konforlarını ön planda tutan Nusr-Et Steakhouse; İstanbul Etiler, İstanbul Sandal Bedesteni, Ankara Kavaklıdere, D-Hotel Maris, Bodrum Yalıkavak Marina, Dubai, Abu Dhabi, Doha, Miami ve New York’da benzersiz etleri ile et severlerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

Nusr-Et’in alışagelmiş et ve hizmet kalitesini burger konseptine taşIyan Nusr-Et Burger İse, lezzetten ödün vermeyenleri, Bebek, Nişantaşı, Kanyon ve İstinyePark şubelerinde ağırlıyor. Nusr-Et Steakhouse Yalıkavak Marina Bodrum şehir merkezine 20 km mesafededir. En yakın havaalanı olan Milas Bodrum Havalimanı tesise 53 km uzaklıktadır. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara