Oasis Bodrum Alisveris Kültür Ve Eglence Merkezi VIP Transfer

1998 yılında, 50 bin m² alanın üstünde, özgün bir mimariyle, bir ilçede ilk, Türkiye genelinde ise 12. Alışveriş Merkezi olarak açılan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, 21. Yılını kutluyor. Aynı zamanda Türkiye'de bir ilçede kurulmuş ilk alışveriş, kültür, eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başladık.

 Bodrum'un sakinlerini ve yolcularını geniş alışveriş imkanı sunar. Oasis  Açıldığı günden bugüne kadar Bodrum’da, sadece ticari amaçla değil yerel ve kültürel, önemli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmiş bir kurum olma özelliğini taşıyan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Bodrum’un değerlerine ve geçmiş tarihi ile ilgili birçok kültürel etkinliğe ev sahipliği yaptı. “Zeytine Yolculuk”, “Bodrum’da Sünger”, “Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir”, “İlhan Berk” ve “Bodrum Gelinleri” gibi araştırmalara dayalı özel sergilerle bu değerleri hafızalarda tazelemekle kalmayan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, “Bodrum Deniz Müzesi” gibi yeni oluşumlar için de ilk tuğlaları koyarak, Bodrum’un yakın tarih ve kültürüne önemli katkı sağlamıştır.

Oasis, tüm bu sunduklarımız ile doğu - batı senteziyle planlanmış, geleneksel Bodrum'a uyumlu mimarimiz, süs havuzları, palmiyeler, hurma ağaçları, 45 yıllık kaktüsler, üç asırlık zeytin ağaçları ve begonvilleri ile Bodrum'un vazgeçilmez 'Yaşam Alanı'yız. Konserlerimizi, çeşitli etkinliklerimizi yaptığımız Gösteri Alanı; Oasis bütününün odak noktası, geleneksel Bodrum köy düğünlerinin, toplantılarının yapıldığı meydanlardan esinlenilmiştir.

Taş Avlu, Anadolu hanlarının mimari dokusunu taşımaktadır. Restoranların, kafelerin bulunduğu Kare Avlu ise Kültür Merkezi ve sinemaların açıldığı bir açık hava fuayesi konumundadır. Tüm açık alanlarımıza; Bodrum evleri gibi kareler, dikdörtgenler, küreler, prizmalar, daireler, tentelerimize, "Bodrum Pazarları" esas oluşturmuştur. 

Biz, Bodrum'un ilk alışveriş, kültür ve eğlence merkezi, Bodrum'un Yaşam Merkezidir. Su oyunlu büyük havuzlar , süs havuzları, hurma ağaçları, palmiyeler, 45 yıllık kaktüsler, üç asırlık zeytin ağaçları, 8 avlu ve meydanlar.239 mağaza Açılış Saati : 10.00, Kapanış Saati : Hafta içi 20.00, Cuma - Cumartesi : 21.00 Oasis Alışveriş Merkezi kapanmaktadır.

Bodrum Milas  Havaalanı Oasis avm arası mesafe 37 km dir. Bodrum Milas Havaalanı Oasis avm arası süre 37 dakikadır. SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara