Off Gümüşlük Bodrum VIP Transfer

Off Gümüşlük, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir. 2012 yılına kadar Bodrum ilçesine bağlı bir köyken, 2012 yılında Muğla'nın büyükşehir olmasıyla bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsünü almıştır. Deniz yanıbaşınızdayken güne başlamak için kahvaltı servisimiz size enerji ve hafif bir başlangıç sunabilir.

Adını, antik çağlarda tepelerinde bulunan gümüş ocaklarından aldığı söylenir. MÖ 600’lere tarihlenen antik Myndos kenti ile yanyana, içiçedir. Roma ve Bizans kalıntıları, erken Hristiyanlık döneminden günümüze gelen kilisesi, kazıların hala devam ettiği, izlerinin henüz çözülemediği Tavşan adasının doğal bir mendirek görevi görerek yarattığı sakin bir koy, yaz boyu süren kültürel, sanatsal etkinlikler ama en önemlisi, dokunulmamış doğası, eşsiz güzelliğiyle, Anadolu’nun en eski sakinleri Lelegler’den kalmış bir küçük kentdir.

Dünyada bilinen haliyse, bir görüşte sevdalananların her yıl geldiği, balıkçı köyü Gümüşlük 2500 yaşını aşmış, bu küçük kent, bugün Türkiye’nin ve önemli turistik ve kültürel merkezlerinden biri haline gelmiştir. Ilgın ağaçlarının altında ya da denizin kıyısında dalgalar ayaklarınızın altında kıpırdarken öğle ve akşam yemeklerimizi tadabilirsiniz.

Ege’nin hafif, uçucu, doğal lezzetiyle Geleneksel Türk Mutfağı’nı birarada menümüzde bulabilirsiniz. Günlük taze balık ve deniz ürünlerini, tavuk ve et çeşitlerini, zeytinyağlı ve salatalarda taze sebzeleri tadabilirsiniz. Taş fırınımızda hazırlanan pizzaları ya da geleneksel pideleri tadabilirsiniz.

Denize bir kaç adım uzaklıkta bulunan bar, Club Gümüşlük’ün en gözde yeridir. Güneşin denize düşüşünü akşam saatlerinde, hafif müzik eşliğinde, yine hafif bir içkiyle günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Gece ise sizi çok farklı bir atmosfer bekliyor.

Ayın denizin üzerine yerleştiği, Deniz ve konserler, resitaller, kutlamalarla eğlenebilirsiniz.  Off Gümüşlük’te günün her saati yüzülebilir. Siz 60 metrelik kumsalda güneşlenirken, çocuklarınız, güvenle yüzebilir, oynayabilir.

Restoran ve plaj da hizmetinizde olacaktır. Konserler, resitaller, maskeli balolar, özel gösterimler, resim ve heykel sergileri, happeningler, özel günler için hazırlanan müzik seansları, “jam session”lar, kutlamalar, dolunay geceleri Off Gümüşlük konukları bu güzelliklerin anılarını aklıllara kaydeder. Bodrum Milas Havalimanı ile Off Gümüşlük arası 58 km'dir. Bodrum Milas Havalimanı  Off Gümüşlük arası mesafe süre olarak yaklaşık 60 dakika sürecektir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

 

WhatsApp Hemen Ara