Posh Club Bodrum VIP Transfer

Muğla Bodrum mekanları arasında yer alan Posh Club, Bodrumun ünlü ilçesi Gümbet eğlence bölgesi olarak son yıllardaki yükselişini bu yaz da sürdürecek. Gümbet Barlar Sokağının merkezinde bulunan Posh Club ise ağırlayacağı ünlü sanatçılarla Eğlenceli ve nezih bir mekan.
 
Hem yerli hem yabancı en iyi müzikleri seçen çoşturabilen DJ’leri var. Mekanın ambiyansı ve dekorasyonu önemle tasarlanmıştır. Bodrum Barlar Sokağı ile rekabet eden Bodrum’un yükselen yıldızı Gümbet Barlar Sokağı her geçen yıl popülerliğini artırıyor. Yıllardır yabancı turistlerin ilgi odağı olan belde, son yıllarda yerli turistlerin de vazgeçilmezi oldu.
 
Gümbet Barlar Sokağının yıldızı Posh Club ise 2019 yaz sezonu kapsamında sahnesinde ağırlayacağı birbirinden ünlü sanatçıları açıkladı. Posh Club’ın Yıldızlar Geçidi ismini verdiği programı kapsamında Türkiyenin en ünlü isimleri Gümbetin muhteşem yaz gecelerini şenlendirecek.
 
Mİlas Bodrum Havalimanı ile Gümbet arası 38 km'dir. Mİlas Bodrum Havalimanı Gümbet arası mesafe süre olarak yaklaşık 41 dakika sürecektir. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.
 

WhatsApp Hemen Ara