Sahne İstanbul Türkbükü Bodrum VIP Transfer

Türkbükü'nün kalbinde konuşlanan Sahne İstanbul, daha çok geleneksel Türk eğlencesi arayışında olanlara hitap ediyor. İstanbul mekanlarından bir diğeri de Sahne.

Etiler’de her hafta sonu farklı isimlerin sahne aldığı mekanın Bodrum Türkbükü’ndeki versiyonu İstanbul’dakine göre çok daha büyük ve keyifli. Her yerde sahnenin rahatlıkla izlendiği Sahne İstanbul’da Demet Akalın, Fatih Ürek, Serkan Kaya, Hakan Altun sahne alan isimlerden.

Türkbükü’nün kalbinde konuşlanan Sahne İstanbul Türkbükü benzersiz konumu ve dekorasyonu, örneklerine Avrupa’da bile az rastlanan, en ileri teknolojileri içeren ses-ışık altyapısı, 1200 kişilik kapasitesi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş deneyimli personeli ile yaz gecelerinin de cazibe merkezi oldu.

Sahne İstanbul Türkbükü, muhteşem performanslar eşliğinde eğlence ve müziğin tadını sabahın ilk ışıklarına kadar çıkartacağınız unutulmayacak Bodrum geceleri için sizleri bekliyor. Sahne Türkbükü Bodrum Şehir Merkezine 23 km mesafededir. Sahne Türkbükü Milas Havalimanı ise 50 km mesafede yer alır. 

Ulaşım konusunda adanın tam ortasın da olması sebibiyle ulaşım yaz ayların da aşırı yoğunluk ve trafik sebebiyle biraz canınızı sıkabilir. Seven&Star misafirlerinin yolculuk kalitesini artırır ve tüm transferlerini sorunsuz bir şekilde hizmet vermek için tüm çıkabilecek sorunları önceden analiz eder.

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara