Sakız Ana Kahvaltı Yeri VIP Transfer

Bodrum'da en iyi ev yemeği Sakız Ana da bulabilirsiniz. Bodrumlular ve Bodrum’a sıkça gelenler bilir. Bodrum Yahşi Yolu üzerinde gösterişsiz hatta salaş denebilecek konumda bir lokanta vardır. Canınız ev yemekleri çektiyse Sakız Ana'da yemelisiniz.

Hele ki sütlü kadayıfı kesin denemelisiniz. Sakız Ana: Burası merhume Ruhber Sakız tarafından kurulmuş bir işletme. 2015 yılında vefatının ardından ailesi işletmeyi devralmış. Tahta masalar ve sandalyelerde oturup, yemeğinizi mutfaktan gidip kendiniz seçiyorsunuz, o kadar ufak ve samimi huzurlu bir yerki şaşırabilirsiniz.

Sakız Ana meşhur yemeklerinden sarma ve sütlü kadayıf yemenizi tavsiye edilir. Bir de bamya yemeği meşhurmuş ama ben bamya yemegi sevmedigim içim tatmadım. Sakız Ana’nın lezzetlerini kaçırmamak için burayı öğlen planına dahil etmekte fayda var. Öğlen saatlerinde yemeklerin çoğu tükeniyor ve yanılmıyorsam 17:00 gibi de restoran kapanıyor.

Sakız Ana Bodrum Şehir Merkezine 10 km mesafede yer alır. Milas Bodrum Havalimanı  Sakız Ana arası 46 km'dir. Milas Bodrum Havalimanı  Sakız Ana arası mesafe süre olarak yaklaşık 50 dakika sürecektir. 

Ulaşım konusunda adanın tam ortasın da olması sebibiyle ulaşım yaz ayların da aşırı yoğunluk ve trafik sebebiyle biraz canınızı sıkabilir. Seven&Star misafirlerinin yolculuk kalitesini artırır ve tüm transferlerini sorunsuz bir şekilde hizmet vermek için tüm çıkabilecek sorunları önceden analiz eder.

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara