Sess Türkbükü Bodrum VIP Transfer

Türkbükü, Efsane Club Shipahoy unvanını gençlerin gözdesi Sess'e devretmiş. Bodrum yarımadasının kuzeyinde kalan sahilden devam ettiğinizde Küçükbük, Gündoğan, Yalıkavak ve Gümüşlük turizm merkezlerine ulaşabilirsiniz.
 
Yarımadanın bu tarafı son yıllarda büyük bir gelişim gösterdi. Turizm ve konut yatırımları büyük bir gelişimle devam ediyor. Sess Türkbükü, son yılların açık ara farkla Türkbükü’nde en çok iş yapan mekanı. Müthiş performanslar sahneye koyan Sess Türkbükü, Türkçe müzik ile eğlenmeyi seven müzikseverleri aynı çıta altında buluşturuyor.
 
Bodrum’da tatil keyfinin yanı sıra serin yaz akşamının tadına varabileceğiniz mekânda, her yaş grubuna uygun alternatifler bulunuyor.  Bodrum Gündoğan’da denize sıfır konumu ile davetlilerine kapılarını açan Sess Türkbükü, eğlence için doğru adres. Bodrum'daysanız, güzel müzik dinleyip, gönlünüzce eğlenmek ve kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız Sess'e kulak verin. 
 
Müzik gece kulübünün sınırlarını aştığından sahilde yürüyüş de yapıyor olsanız eğlenceden nasibinizi alıyorsunuz. Bizim yine pek ısınamadığımız yerlerden ama yadısınamayacak kadar çok popüler olduğundan yok farz edemedik.
 
Sess’in İstanbul’daki müdavimleri başta olmak üzere, Türkçe müzikle eğlenmeyi sevenler, sezonda Bodrum Sess’i iğne atsan yere düşmez bir yere çeviriyor.
 
Türkbükü, Bodrum şehir merkezine 20 dakika mesafede yer alıyor. Milas Bodrum Havaalanı ile Türkbükü arası 52 km'dir. Milas Bodrum Havaalanı, Türkbükü arası mesafe süre olarak yaklaşık 52 dakika sürecektir. SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara