Sirene Luxury Hotel Bodrum VIP Transfer

Sirene Luxury Hotel Bodrum, Yalıkavak’ a tepeden bakan harika manzarası ve güneşin en son battığı yerde hayalleri aşan rüya gibi bir Bodrum tatili vadediyor. 
 
Tesiste toplam 98 oda ve 11 villa bulunmaktadır. Odaların tümü standart otel odalarından daha büyük metre karelere sahip ve yine hemen hemen tümü deniz manzarasına sahip ayrıcalıklı bir mimaridedir.
 
Misafirlerin otelin konum ayrıcalığındaki manzarayı daha rahat yaşamaları için tüm oda balkonları standartlardan daha büyük ve cam balkonluklar sayesinde panoramik manzarayı yaşatacak şekilde dizayn edilmiştir. Tüm odalar büyük ekran LED televizyon, doğal taş mermerden oluşan cam duvarlı modern banyo, masif çalışma masası gibi lüks beklentisini fazlası ile karşılayacak birinci sınıf malzeme ve ürünlerle dizayn edilmiştir.
 
SPA Sirene Luxury Hotel Bodrum’un zarif ama aynı zamanda içten hizmet felsefesi ve kişiye özel servis anlayışını koruyarak 2.700 m²'lik Spa’mızda, misafirlerimize en üst düzeyde rahatlama, yenilenme ve kendini şımartma imkanı sunuyoruz.
 
Tuz odası, 3 kese alanı, 20 bakım odası ve Türk hamamının da yer aldığı 2 katlı, bir Spa merkezimiz bulunmaktadır. 2.700 m²'lik geniş alanda hizmet vermektedir. İz bırakan çarpıcı davetlere ev sahipliği yapabileceğiniz, 420 m²’lik modern ve şık tasarımlı balo salonu, 5 kişiden 70 kişiye kadar toplantılar için stüdyolarımız yer almaktadır. Tüm toplantı salonlarımızda, son teknoloji teknik servis ekipmaları ve yüksek hızda internet erişimi sağlanmaktadır.
 
Doğanın uyandırma servisi dalga sesleri eşliğinde ve Bodrum sabahlarının serinliğinde, geleneksel bir Ege kahvaltısı ve brunch yemekleriniz için tercih edebilirsiniz. Konsept dahilinde bulunan mekanlar ve saatler sezona ve mevcut hava şartlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
 
Gerekli durumlarda değişiklik yapma hakkı Sirene Luxury Hotel Bodrum yönetimindedir. Fitness Son teknoloji Life Fitness ekipmanları ile modern, şık tasarım ve grup dersleri için Pilates ve Yoga stüdyoları mevcuttur.
 
Spor merkezimiz, sağlıklı yaşam hedeferinize ulaşmanızı sağlayacak sonuç odaklı, modern ekipmalarla donatılmıştır.
 
Fitness merkezimizde koşu bantları, kondisyon bisikletleri ve serbest ağırlıkları mevcuttur. Büyüleyici gün batımı manzarası eşliğinde, Türk çayının kendine has aromasından pasta ve kurabiyelerin sıcacık davetlerine, en kaliteli şaraplardan özel atıştırmalıklara kadar sizi mutlu edecek tüm lezzetlerle Sandalwood Patisserie'de buluşacaksınız.
 
Bodrum Yarımadası’nın yeni gözdesi Yalıkavak’ta saklı bir koyda yer alan Sirene Luxury Hotel Bodrum, Yalıkavak Marina’ya 5 km, Gümüşlük‘e 5 km mesafede olup Bodrum şehir merkezine 30 km ve Bodrum Havalimanı’na 50 km uzaklıktadır. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.
 

WhatsApp Hemen Ara