Sultan Club Bodrum VIP Transfer

Muğla'nın Bodrum ilçesindeki eğlence mekanları, yaz sezonuyla birlikte kapılarını renkli etkinliklerle açmaya başladı. Bodrum Gümbet Barlar sokağında bulunan Sultans Club yerli ve yabancı turistler için cazibesi ile misafirlerini güler yüzlü hizmet vermektetir. 

Sultans Club Bodrum dendi mi akla hemen masmavi bir deniz, görkemli Bodrum Kalesi ve sabahın ilk ışıklarına dek süren Bodrum gece hayatı geliyor. Bodrum’da güneşin batışıyla birlikte cafe ve gece kulüplerinden müzik sesi giderek yükselmeye başlar.

Martılar uykuya çekildiğinde, takalar kıyıya yanaştığında gece hayatı canlanmaya başlamış demektir. Yaz döneminde sabah saatlerine kadar açık olan mekanlarda, istediğiniz tarz bir eğlence mekanına gidip, stres atabilirsiniz.

Eğer Bodrum merkezde kalıyorsanız, yürüyerek ya da taksiyle otelinize dönüp, bir sonraki günün planlarını yapabilir, Bardakçı Koyu'na ya da Bitez'e giderek yaz akşamlarında denize girerek bitmeyecek yeni bir güne başlayabilirsiniz.

Artık karanlık iyice bastırınca, Bodrum sakinleri yavaş yavaş el etek çekerler, çünkü Bodrum gecelerini çılğın gençlere bırakmanın zamanı gelmiştir. Mugla Bodrum Milas Bodrum Havaalanı ile Bodrum Gümbet arası 38 km'dir. Mugla Bodrum Milas Bodrum Havaalanı - Bodrum Gümbet arası mesafe süre olarak yaklaşık 40 dakika sürecektir. 

Ulaşım konusunda adanın tam ortasın da olması sebibiyle ulaşım yaz ayların da aşırı yoğunluk ve trafik sebebiyle biraz canınızı sıkabilir. Seven&Star misafirlerinin yolculuk kalitesini artırır ve tüm transferlerini sorunsuz bir şekilde hizmet vermek için tüm çıkabilecek sorunları önceden analiz eder.

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara