Sunset Gümüşlük VIP Transfer

Bodrum Yarımadası’nın cennet köşesi Sunset Gümüşlük  (Myndos), Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı, son derece temiz denizi, doğal güzellikleriyle el değmemiş ormanların uzandığı bir kıyıda konumlanan muazzam bir tatil beldesi. Sunset Gümüşlük Bodrum Yarımadası’nın en özel noktası yapıyor. Sunset Gümüşlük, Bodrum yarımadasında bir cennet köşesidir.

Ege halkı deniz sakinliği tarafından işlenir ve karakterlerinde samimiyete sahiptir, güneşi ve yeşili karşılayan lezzetli yemekleri köyün misafirperverliği ve hoşgörüsüdür. Habitatla uyum içinde yaşayan, zengin tarihi ve coğrafya dokusuyla büyülenmiş bir ruhu var. 3. derece doğal koruma alanı ve Sunset Gümüşlük'ün bir üyesinin mavi bayrağı; Unutulan değerleri hatırlatarak. İnsanların kalbine dokunan bir yolculuktur.

Myndos (Myndus) 'a kadar uzanan 4000 yıllık tarih , antik kentin Karia Kralı Mozolesi ve Büyük İskender'in kurucusu, Aristokinos, Antonius, Brutus ve Cassius gibi dünya tarihinde önemli bir rol oynamaktadır. Kent. Kasabamız o günden günümüze korunmuş bir atmosfere sahip olan guetlerle buluşmakta ve tarihi kiliseler, kiliseler, sarnıçlar, çeşmeler, kuyular, mezarlar, duvarlar ve çok daha fazlası ile çevrilidir.

Sunset Gümüşlük, yel değirmenleriyle misafirlerini karşılayan Bodrum'un en özel noktası, eski Karakaya köyündeki Rum evleri, Koyunbaba Adaları, muhteşem manzaralar, Gümüşlük Tavşan Adası , eşsiz doğasıyla King Road'a ulaştı. Ege balıklarının tadına bakarken muhteşem bir Sunset Gümüşlük  manzarası sunan ayaklarınız denizde büyüleyici günler geçirecek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Çiçek ve meyve kokuları arasında Sunset Gümüşlük, kuş sesleriyle günle buluşuyor, her mevsim kendine özgü güzelliklerle dolu bir ilham kaynağı. Bu küçük balıkçı kasabası renkli kültürel yapıya ve en iyi balık restoranlarına sahiptir, festivallere, dünyaca ünlü konserlere, sergilere ev sahipliği yapar ve doğal limanı ve muhteşem denizi, teknelerin ve yatların vazgeçilmez adresleridir.

Sunset Gümüşlük, Milas Bodrum Havalimanı’na 60 km, Bodrum’a 25 km, Turgutreis’e 7 km uzaklıkta bulunuyor. Sunset Gümüşlük, merkeze yaklaşık 22 km uzaklıkta yer alıyor ve beldeye merkezden şehir içi ulaşım seçenekleriyle yarım saat-40 dakika içinde ulaşılabiliyor. Sunset Gümüşlük'te en cok tercih edilen mekanlar Limon Gümüşlük Cafe, Melengeç Restaurant, Mimoza Balık Restaurant, Fenerci Restaurant, Gümüş Cafe Fish Restaurant, Gümüşlük Club, Gümüşlük Aile Çay Bahçesi, Myndos Restaurant, Off Gümüşlük, Little Burger Shop By The Sea gibi mekanları tercih edebilirsiniz.

Havaalanı transfer hizmetleri vip taşımacılık ve Bodrum Havaalanı Transferi konusunda memnuniyet garantisi veren iddialı bir turizm taşımacılık şirketidir. Bodrum Havalimanı transfer ihtiyaçlarınız için güvenli, konforlu ve ekonomik vip transfer hizmetleri sunuyoruz. 

SevenandStar  VIP transfer Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezinden rezervasyon için bizlere ulaşabilirsiniz. ( +90 850 259 79 77 ) veya ( +90 252 385 20 25 ) bizlere ulaşabilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara