The Bodrum EDITION VIP Transfer

Bodrum EDITION sizi 1 Mayıs 2019'da sezon için tekrar açıldığında Türk Rivierası'na davet ediyor. 72.200 metre kare içinde yer alan mülk, her dokunuşa modern dokunuşlar uygularken, yerel etkilerden ve doğal kaynaklardan ilham alıyor.
 
Bodrum EDITION Otel, 102 oda, süit ve villalar sunmaktadır, Ege Denizi manzarasına sahip en -Bazılarında özel havuzlar, balkonlar ve bahçeler vardır.
 
Otelin 350 metre uzunluğundaki plaj alanı, tesisin ana sosyal merkezlerinden birine ev sahipliği yapacak; rahat ve serin plaj barı ve özel misafirlere özel salonlarda dinlenebilecekleri alanlarla hizmet vermektedir.
 
Lüks butik otelin tasarımında bir Sonsuzluk havuzu, bahçe salonu, Türk Hamamı ve fitness merkezi ile son teknoloji spa tesisleri ve özel kabinlere ev sahipliği yapan iskeleli özel bir plaj kulübü bulunmaktadır.
 
Eşsiz yiyecek ve içecek mekanları arasında 2 bar, körfeze bakan özel ızgara ızgara, gece kulübü ve Latin-Amerikan mutfağının yanı sıra daha fazla yerel menü seçeneği sunan gün boyu rahat bir yemek mekanı yer almaktadır.
 
Tesiste ayrıca 12.900 m2 / 1200 m2 kapalı ve açık toplantı ve toplantı stüdyoları, balo salonu ve toplantı odası dahil etkinlik alanı vardır.
 
Bodrum EDITION'ın odaları, süitleri ve özel villası, sıcak bir ahşap kaplamalar ve bir plaj havası hissi uyandıran Odalar, açık renk palete karşı taş zeminlerle kontrast oluşturuyor. Her bir alan, Ege Denizi manzaralı en-suite mermer banyo ve teraslar sunmaktadır .
 
Özel bir villa kendi özel havuz alanına ve saunasına sahipken, iki süitte özel dalma havuzları ve teraslar bulunmaktadır. Yeni otelin lüks odaları ve alanları, bir plaj alanı, çok sayıda yemek seçeneği, sağlık ve sağlıklı yaşam deneyimi ve Türk Rivierası'nın sularına bakan bir manzarası vardır.
 
EDITION Otel  Bodrum yarımadasının batı noktasında bulunan Yalıkavak Marina'ya sadece 3 km uzaklıktadır. EDITION Otel Bodrum Şehir Merkezine 22 km mesafededir. EDITION Otel Bodrum Milas Havalimanına ise 50 km mefede yer alır.
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Wep sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.
 

WhatsApp Hemen Ara