Tren Beach Club Yalıkavak Bodrum VIP Transfer

Bodrum’un gözde mekanı haline gelen Tren Beach Yalıkavak bu yaz da dopdolu programıyla eğlencenin son zamanlarda yeni adresi olmuştur. 1500 kişilik Beach’i, 900 m2 750 kişilik Happy Hour alanı, 300m2 iskelesi, 1600 m2 kum alanı ve 900 m2 ahşap kullanım alanı ile sınırsız eğlence imkanı sağlayan Tren Beach Club Yalıkavak, Bodrum’a yine damga vuracak.
 
Eğlencenin tadına varmak isteyenlerin tercih ettiği Tren Beach Yalıkavak; denizi, dünya mutfaklarından lezzetler sunduğu yenilenen menüsü ve “Happy Hour” alanı ile gün boyunca eğlencenin temposunu yüksek tutacak.
 
Saat 20:00’a kadar eğlencenin süreceği Happy Hour’lar   bayram tatilinden itibaren ünlü isimleri ağırlamaya hazırlanırken, Yaz boyunca her gün birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak Tren Beach Yalıkavak'ın sahibi Mikail Dede iken, işletmeciliğini ise bu yıl Mahmut Dalyaprak ve Hacer Töre üstleniyor.
 
Tren Beach Yalıkavak bu yaz da dopdolu programıyla eğlencenin tek adresi olacak. Eğlencenin en popüler adreslerinden olan Tren Bodrum’un Eğlence Treni Tren Beach Yalıkavak, Happy Hour  Bayramın ilk günü son zamanların en popüler DJ’lerinden  müzik ve sınırsız eğlence ile misafirleri çoşturacak. 
 
Tren Beach Yalıkavak bu yaz da dopdolu programıyla eğlencenin tek adresi olacak. Tren Beach Yalıkavak sağ tarafında palmarina sol tarafında ise zayo beach yer almatadır. Tren Beach Yalıkavak Bodrum şehir merkezine 23 km mesafede yer alır. Tren Beach Yalıkavak Bodrum Milas Havalimanı arası 53 km mesafededir. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara