Vittoria Restaurant Club Bodrum VIP Transfer

Vittoria Club Bodrum, en hareketli ve en büyük Bodrum gece kulüpleri arasında yer alıyor. Bodrum Vittoria Club, özellikle çalışanlarının üstün hizmet şekli ve müzikleriyle dikkat çeken bir mekan. İtalyan mutfağının birbirinden seçkin ve lezzetli tatlarını, açık hava keyfi ile yaşayabileceğiniz, Bodrum’un en ayrıcalıklı restaurantlarından biriyiz.

Bodrum’u ziyaret ediyorsanız ve damak tadınıza düşkünseniz, Vittoria ilk tercihiniz olmalı ayrıcalıklı yaklaşımıyla Hergün 10:00′ da misafirlerine kapılarını açan Vittoria’ daki yerinizi almak icin bizi arayın.

Menü skalası ile gözlerinize hitab eden Vittoria, enfes yemekleri ile damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakacak. Yabancı turistlerin katılımıyla Vittoria Club Bodrum’da eğlence daima tepe noktasındadır.

Vittoria Club Bodrum’a geldiğinizde eğlenmeme gibi bir şansınız yok. Bodrum Vittoria Club kapısından içeri girer girmez kendinizi harika bir ortamda bulacaksınız. Bu yönüyle en iyi Bodrum gece kulüpleri arasında favori mekanlardan biridir.

Vittoria’ nin en önemli özelliğinden biri gece hayatının kalite ile buluşmasıdır. Farklı gece yaklaşımıyla Hergün 23:00′ te misafirlerine kapılarını açan Vittoria’ da ki yerinizi almak için bizi arayın. Gecenin ilerleyen saatlerinde farklı yaşadığınızı hissedecek, sabahın geceyi yutmasının bu atmosferde nasıl yaşandığını göreceksiniz.

Bodrum Merkez ile Milas Havaalanı arası 38 km'dir. Bodrum Merkez - Milas Havaalanı arası mesafe süresi olarak yaklaşık 39 dakika sürecektir. 

SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

 

 

WhatsApp Hemen Ara