Xanadu Island Bodrum VIP Transfer

 
Bodrum’un Akyarlar mevkiinde doğayla iç içe ve lüks bir tatil sunan Xanadu Island, denize sıfır konumda yer alıyor. Tamamı deniz gören villa ve süitlerde misafirlerini ağırlayan tesisin 125 m uzunluğunda kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Xanadu  Adası, Türkiye'nin batı kıyısındaki prestijli ve seçkin Beş Yıldızlı All Suite oteldir, güzel Zeytin Ağaçları, kayalık tepeler ve muazzam çam ormanları ile bilinir.
 
Tesis, özel bir terasta yer almaktadır. Yarımada, güzel bahçeler ve çiçekli avlular arasında ve derin mavi su ile çevrili Ege Denizi'nin. Bu büyüleyici ve zarif tesis ünlü Xanadu zincirine aittir. Yüksek sınıf hizmet ile her şey dahil bir kavram. Tüm benzersiz süit ve villalar denize bakmaktadır. Huzurlu ve sakin bir lüks tatil için mükemmel bir konuma sahiptir.
 
Güzel tasarımı ve mimari şaheseri ile otel ihtişam deneyimi sunuyor. Bu nihai rahatlatıcı bir mola isteyenler için mükemmel biyer. Doğal çevre, otelin sunduğu modern olanaklar ile tamamlanmaktadır. En yüksek uluslararası standartlar.
 
Otelin Spa ve sağlıklı yaşam merkezinde spa olanakları mevcuttur. Doğu'nun gizemini ve büyüsünü yansıtan deneyim. Geniş bir hizmet yelpazesi mevcuttur. Xanadu® Island Oteli Türkiye’nin batı kıyısında şirin bir kasaba’ya bağlı, Ege’nin masmavi suları ile çevrilmiş, özel bir yarım ada’da yer alır.
 
High Class her şey dâhil konsepti ile misafirlerine sıra dışı bir tatil keyfi yaşatan Xanadu® markasına ait bu prestijli ve şık otel, her biri özenle hazırlanmış ve özel mimarisi sayesinde tamamı deniz gören Villa ve Suit’lerinde dünya’nın dört bir yanından gelen konuklarını ağırlamaktadır.
 
Otel, yeni marinası ile kozmopolit bir havaya sahip, ancak tarihi cazibesinden hiç bir şey yitirmemiş Turgutreis’in Akyarlar kasabasına bağlıdır. Yarımada’nın karşı komşusu İstanköy adası Turgutreis veya Bodrum limanlarından günübirlik ziyaret edilebilir. Daracık romantik sokakları ve heyecan dolu gece hayatı ile öne çıkan Bodrum sadece 30 dakikalık mesafesinde iken Milas havalimanına 50 dakikalık bir taksi seferi ile ulaşılabilir.
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.

WhatsApp Hemen Ara