Zayo Beach Yalikavak Bodrum VIP Transfer

Zayo Beach, Yalıkavak palmarinın hemen yanındadır. Zayo Beach bitişiğinde ise Tren Beach vardır. Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’da üç yıldır hizmet veren Zayo Beach,önceki gün yaz sezona merhaba dedi.
 
Zayo Yalıkavak; haftanın yedi günü 16:00-21:00 arası enerjisi yüksek, eğlenceli ve Yalıkavak’ta öncü olmuş happy hour’larında bu sene bir çok ünlü ismi konuk edecek. Ayşe Hatun Önal, Deeprise, Arem & Arman, Big G, Cielo ve Burak Hakkı Kapan gibi isimlere ev sahipliği yapacak olan mekan, yerli ve yabancı ünlü sanatçıları da bu sene etkinlik takviminde yer verecek.
 
Afro botanik tasarımı, dünya trendleriyle özdeş yiyecek ve içecek menüsüyle bu yaz Zayo Yalıkavak en çok konuşulan mekanlar arasında yer alır. Açılış davetiyle yerli ve yabancı misafirlerinden tam not alan Zayo Yalıkavak; 150 kişinin giriş yaptığı bu özel davette hem müzik formuyla, hem de yeni dekorasyonuyla göz doldurdu.
 
250 kişilik beach kapasitesi, 500 kişilik happy hour alanı ve otopark hizmetiyle; Yalıkavak’ın gözde markası Zayo Yalıkavak, tatilcilerin ve Bodrum’da yaşayanların en sevilen markası haline geldi. Zayo Beach Bodrum şehir merkezine 23 km mesafede yer alır. Zayo Beach Bodrum Milas Havalimanı arası 53 km mesafededir. 
 
SevenandStar  VIP transfer hizmetimiz için Web sitemizden 7/24 online cağrı merkezi numaramızdan ( +90 850 259 79 77 )  rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularımızın bir telefon kadar yakınındayız.
 

WhatsApp Hemen Ara