Bodrum Airport Transfer

Bodrum Airport Transfer
Yaz aylarında Bodrum Airport ülkemizdeki en hareketli havalimanlarından birisi olmaktadır. Tatil için yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda turist akın etmektedir. Bodrum Airport transfer
 hizmetlerimiz ile havalimanına gelen misafirleri otellerine özel araçlarımız ile taşıyoruz. 
Sevenandstar transfer firması olarak, müşterilerimize farklı transfer hizmet seçenekleri sunuyoruz. Bodrum havalimanına gelen müşterilerimizi karşılıyor ve konforlu araçlarımız ile gidecekleri yere güvenli götürüyoruz. Bodrum’a gelmeden önce firmamızdan, rezervasyon yaptığınızda, istediğiniz aracı seçebiliyor ve geldiğinizde sizleri karşılamamızı sağlayabiliyorsunuz.
 
Hızlı Yolculuk
 
Bodrum Airport transferi hizmetini hızlı almak ve zaman kaybetmeden belirlediğiniz adrese ulaşmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Tecrübeli sürücülerimiz ve yeni model araçlarımız ile hızlı yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. Hızlı hizmet alabilmek için Bodrum havalimanına gelmeden önce firmamız telefon numaralarını arayarak iletişime geçmeniz ve rezervasyonunuzu yapmanız gerekiyor. 
 
Sevenandstar.com sitemiz üzerinden akıllı randevu uygulamamızı kullanarak, randevunuzu oluşturabiliyor ve online ödeme işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Hızlı yolculuk hizmetlerini, güvenli olarak sağlıyor, yolculuğunuzu sıkılmadan konforlu geçirmeniz için çalışıyoruz.
 
Rezervasyonunuzu Yapın Sizi Karşılayalım
 
Bodrum ve yakın çevresinde yapacağınız tatil planlarını yaparken, Bodrum havalimanından otelinize ulaşımı nasıl yapacağınızı da planlamalısınız. Transfer hizmetlerimizden faydalanabilmek için firmamızı arayarak rezervasyonunuzu yaptırmalısınız. Rezervasyon oluşturabilmek için çağrı merkezi elemanlarımız sizlerden bazı bilgileri isteyecektir. 
 
Bu bilgiler şunlardır;
 
Bodrum Airport iniş saatiniz
Gideceğiniz yerin açık adresi
Yolcu sayısı ve araç tercihi
Hizmetin tek yön ya da gidiş – geliş çift yön olacağı
 
Verilen bilgilere ve transfer türüne göre araç ayarlamasını sürücüsü ile birlikte yapıyoruz. Bodrum havalimanına iniş saatinde hazır bekliyor ve sizi karşılıyoruz. Elemanlarımız eşyalarınızı taşımaya yardım ediyor ve araca yerleştiriyorlar.
 
Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz
 
Vip transfer ya da diğer transfer hizmetleri için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir ve rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Firmamız, bireysel taleplere, kurumsal taleplere ve toplu taleplere cevap veriyor. Geniş kadromuz ve araç filomuz ile müşterilerimizden gelen tüm talepleri karşılamaya, hiçbir müşterimizi geri çevirmemeye çalışıyoruz. 
 
Bodrum’a gelmeden günler önce çağrı merkezimizi arayarak, istediğiniz araç türünü seçerek transfer hizmeti rezervasyonunu rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Bodrum havalimanına iniş yaptıktan sonrada firmamız ile görüşerek hemen transfer hizmeti alabilirsiniz.
 
Hizmet Araçlarımız
 
Bodrum airport transfer seçeneklerimizde, müşteri tercihine göre klasik ve lüks araç seçenekleri sunuyoruz. Vip transfer araçlarımız daha çok tercih edilmektedir. Aileleriyle gelenler, daha rahat yolculuk yapabilmek için minibüs türü vip araçlarımızı tercih ederek, istedikleri hizmeti alabiliyor. 
 
Hizmet araçları türleri şunlardır;
 
Binek otomobil
Özel tasarımlı minibüs
Konforlu otobüsler
Grup halinde yapılan yolculuklar için minibüs ve otobüsler tercih ediliyor. Vip hizmetlerimizde, kişi sayısına göre minibüs seçeneklerimiz bulunmaktadır.
 
Bodrum Hizmetlerimiz
 
Bodrum hizmetlerimizde, şehir dışı ulaşım hizmetleri daha fazla talep ediliyor. Bodrum havalimanı tüm bölgeye hizmet verdiği için Bodrum, Milas gibi turizm merkezlerine gelmek isteyenler, uçak ile buraya iniş yapıyor.  Sevenandstar transfer olarak, gelen ve firmamızdan hizmet talep eden müşterilerimizi havalimanında karşılıyor, şehir içi veya şehir dışı varış noktasına profesyonel personellerimizle ulaştırmaya çalışıyoruz. Bodrum hizmetlerimizde kullandığımız tüm araçlarımız bakımlı ve temiz araçlardır.
 
Sevenandstar  Transfer Memnuniyeti
 
Bodrum havalimanı transfer hizmetlerinde, tüm müşterilerin Sevenandstar transfer hizmetlerinden duydukları memnuniyet oranı her zaman en yüksek orandadır. Firmamız, hizmet misyonunu belirlerken, güven, hız, kalite ve memnuniyeti ön planda tutmuştur. Son model araçlarımız, tecrübeli sürücülerimiz ve profesyonel çağrı merkezi elemanlarımız sayesinde en iyi hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz. Sizleri hiç bekletmeden ve zaman kaybı oluşturmadan, gidilecek olan yere ulaştırıyoruz.
 

 

 

WhatsApp Hemen Ara